Bir Zamanlar Bir Host şirketi İle Sorun Yaşamışlardı Saldırı Konusunda Hatırlayanlar Bilir
Şimdide handyCafe Filtre Programının Verdigi Yasakla Konuşulan Server Olucak Bilmiyorum Ama Bu Durumla Karşılaşan Oldumu

Bu konu Dark Of Night tarafından düzenlendi(2011-06-04 23:04, 12 yıl önce)
Ne alaka şimdi ben anlamadım gittiğin cafeyi değiştir o zaman evinde handycafe programımı kullanıyorsun :)
akınsofttada aynı siteleri filtreye takılıyor
Ne Alaka Diyorsun Neden Filtrelendi Onu Diyorum Demekki Kötü Bir İş Sonucu Oldu Kalkıp Onca Server Dururken Neden O :)
"Revolution" 'ın anlamı "devrim" demektir.Sizce bu yüzden olabilirmi ? = ).
Olabilir Syn boosterx Ama Benim Amacım Şudu Neden Filtre Bence Gereksiz Sonuçta Ultima Online Zararsız Bir Oyun Bence Syn Yetkililerimizin Buna İtraaz Edip Durumu Düzeltmesi Lazım

Bu konu Dark Of Night tarafından düzenlendi(2011-06-06 21:26, 12 yıl önce)
Master
59.2997
Filtreler elle belirlenmeyip, belli kriterlere uymayan sitelerin otomatikman engellemesi ile gerçekleştiği için bu tarz beklenmedik yaptırımlar yapılması gayet normaldir. Sunucu sahiplerinin engeli kaldırtması için başvurması gerekiyor. Buradaki bildirimi sunucu sahiplerine yapmak daha akıllıca olacaktır, çünkü burada kişilerin elinden gelen pek bir şey yok.
Bende revolutionuo Yöneticileri için Diyorum Bencede Biran Önce Duruma El Atsınlar
Members
0.2
Akınsoft böle idda falanda engelliyor

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.