ACCOUNT AKTARIMI

Yoğun talep üzerine account aktarım işlemleri 15 Haziran 2015 tarihine kadar uzatılmıştır. Aktarım işlemi için https://www.rom.gen.tr/#!kadro/c1iba adresinden bizlerle Skype üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Geldik gördük, başarılarılı ve başarılarınızın devamını dilerim. Aile olarak burdayız.
Yahu, arada sırada sıkılıp başlıyorum şu dinine yandığımın oyununa; bu aralar account aktarma falan var.

Hocut, ben hayatımın yarısında Ultima Online oynadım; Nebula'da makroman ya da loop/macro ve teach bilmeden, mouse a basıp basıp 0-100 healing falan kastım; şimdi k*çı kırık sunucularda 3 saate x7 kasan vatandaş kendine bi' account alabiliyor ama ben alamıyor muyum?

Üzücü be'olm.
Tekdüzelikten, buglardan, ilgisizlikten ve adaletsizlikten sıkılan herkesi bekleriz
Başladım sunucuya gerçekten güzel bir sununcu başarılar dilerim
Oooo Sunucu efsane arkadaşlar.. Nebulaymış piramitmiş hikaye!
Uzun bir aradan sonra ilk defa nebula 'dışında zevk aldığım bir sunucu kendisi. Takdir ederim ki, eğer uzun ömürlü olursa pyramid ve nebula'dan gözle görülür şekilde oyuncu çeker. Ülkemde kaliteli sunucular zaten beş parmığın beşini geçmez, sırasıyla nebula, pyramid ve rom ilk üçte kapışır.
merhaba, sunucuda büyü yemeyen robe veya ibranice var mı ha bi de manayı bir anda uçuran medi bonusu tarzı şeyler
wizard robe var ilk sayfa büyülerini yemiyor. ibranice yok. medi bonusu tarzı birşey de yok.
teşekkürler, wizard robe da olmasaydı keşke her şeyi sade yapalım son anda bir robela tüm düzeni bozalım diye düşünmüşler herhalde
İnan olsun mageler çok eziliyor serverda. Aslında dengeler harika. mage vs warrior'da magenin şansı cok az yetenekmiş vs. hikaye. Ama ekip oyununda mage tabi ki eziyor. Dengeler inanın harika ayarlanmış. Diğer sunucuda gördüğünüz gibi 30 luk reg patlatan aksiyonda değil, her yer warrior :P Çok güzel. SNN'den beri oynuyorum. Bu kadar kaliteli staff kadrosu, güven ortamı, ilgi alaka hiç bir yerde görmedim. Sistemleri anlatmıyorum bile

https://www.rom.gen.tr/#!lake-fishing/cjod
metehanmete : Tekdüzelikten, buglardan, ilgisizlikten ve adaletsizlikten sıkılan herkesi bekleriz
İnş bu dedikleriniz sizede dönmez.
Denuedo ailesi olarak buradayız.
0.1
Zuhahahha. Denuedo ailesi neymiş la? İlk mesajını başlık uplamak için atan bi zırto. Fake account.

Kafalar kafalar bonzai kafaları hep bunlar.
Walkova : Zuhahahha. Denuedo ailesi neymiş la? İlk mesajını başlık uplamak için atan bi zırto. Fake account.

Kafalar kafalar bonzai kafaları hep bunlar.
Yaş kaç? Hangi kafalar?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.