Beyler bayanlar, her sene tekrar tekrar kasmaktan sıkılmadınız mı? Gelin Secondage UO da bir oluşuma gidelim, 6+ yıllık bir PreAoS RunUO shardda birlikte oynayalım, akşamları 400+ online garantili, skill-stat gain zor olsada 1 haftalık emekle 6 yıllık adamlara kafa tutabilirsiniz, Bodcu kasma derdi yok, bonded hayvan derdi yok, PvP charlarınıza tamer kasayım altına JET-NM alayım şekil yaparım derdi yok, bu serverda hiçbir şehirde GuardZone garantisi yok, heryer apachi kaynıyo, newbie action garantili, Brit Mezar aksiyon özlemi çekenler, gelin tek seferlik char kasmanız istediğiniz zaman girip action yapmanızı sağlar, istediğiniz zaman bırakırsınız istediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edersiniz.
ben oynadım o kadar çağırdım milleti ama beyefendilere zor geliyormuş, herkes fake resmen sdfs yok sade sunucuymuş falan kendilerine yalan söylüyor insanlar. severek oynadım uzun süre. çağırdım insanları, gelmediler, yakın çevremden insan çağırıp bir süre rol takıldık gayet eğlenceliydi. korsanlık falan yaptık. ufak bi guildimiz bile oldu. ama inatla türk gelmedi, bıraktım ben de. kısacası bu platformlarda falan sade sunucu yaaa diye çığırtkanlık yapanların %90ı sallıyor, aklınca pro takılıyor.
Xantier : ben oynadım o kadar çağırdım milleti ama beyefendilere zor geliyormuş, herkes fake resmen sdfs yok sade sunucuymuş falan kendilerine yalan söylüyor insanlar. severek oynadım uzun süre. çağırdım insanları, gelmediler, yakın çevremden insan çağırıp bir süre rol takıldık gayet eğlenceliydi. korsanlık falan yaptık. ufak bi guildimiz bile oldu. ama inatla türk gelmedi, bıraktım ben de. kısacası bu platformlarda falan sade sunucu yaaa diye çığırtkanlık yapanların %90ı sallıyor, aklınca pro takılıyor.

Düz server istiyoruz diyenlere sadece gülüp geçmek en güzeli ,alışmış insanlar günde 50m kasamayınca abdestleri bozuluyor.
Xantier : ben oynadım o kadar çağırdım milleti ama beyefendilere zor geliyormuş, herkes fake resmen sdfs yok sade sunucuymuş falan kendilerine yalan söylüyor insanlar. severek oynadım uzun süre. çağırdım insanları, gelmediler, yakın çevremden insan çağırıp bir süre rol takıldık gayet eğlenceliydi. korsanlık falan yaptık. ufak bi guildimiz bile oldu. ama inatla türk gelmedi, bıraktım ben de. kısacası bu platformlarda falan sade sunucu yaaa diye çığırtkanlık yapanların %90ı sallıyor, aklınca pro takılıyor.

Çünkü adamların sade sunucu anlayışı bozuldu.Ülkemizde açılan sunucuların hepsi abuk subuk sistemlere sahip ve alışması pek kolay olmayan bir basitliğe sahip.Mesela bir sunucuda başladım bir günde 150 sos bottle çıkarttım.Sadece 2.5 günde oynadığım tüm karakterler 7x abc olmuştu ve sunucunun sistemleri tamamiyle sapkınlık derecesindeydi acayip acayip şeyler... Bu sunucunun forumlarında oyuncular(+80) bu sunucuya sade ve orjinal yakıştırmalarını yapıp rayından sapmamalarını istiyorlardı.Bizim ülkemizde insanlar sade ve orjinal sunucu görmedikleri için gerçeği ile sahtesini ayırt edemiyorlar.Burada bu olaya alışkın üç beş kişiyiz fakat gene bir sunucu açılsa 30 kişi olsak gene bu sunucu dolmayacaktır bundan kesinlikle eminim çünkü birde şöyle bir durum var ülkemizde.Sunucu sahipleri veya bir yerlerde yetkiye sahip insanların egoları tavan yaptığı için sunucuya çok güzel diyebiliyor.Onu övebiliyor ve çok oynamak istediğini belirtiyor fakat o ego onu ondan daha ileri taşıyamıyor.Madem o kadar beğendin hoşuna gitti gir oyna be arkadaş(bu olayı rol sunucularının %70inde gözlemledim)
Ben başladım sade güzel bir sunucu,kasması biraz sıkıntı sanırım ama problem değil zaten zevkine oynuyorum öyle bir şeylerim olsun hırsında değilim.
Bende şimdi başladım. Adım Alexander ulaşmak istiyenler yazabilir özelden.
"köy versinler ailecek gelelim"
beyler oynayan varsa bende başlıcam pm atarmısınız
Oynayanlar varsa takılalım oyunda,gm provocator var bende ama tek takılmak biraz sıkıcı,oyunda olan varsa pm atabilir.
Sphere ile Runuo çok farklı gözüküyor alışması nasıl?
Alışması kolay diyemeyeceğim,bineğin staminasının bittiğini düşününce biraz dumura uğrama durumu oluyor.Murderer sistemi hakkında bilgi sahibi olmadan pk olursanız şaşırabilirsiniz.Bu biraz second age ile ilgili araştırma yapmadan girerseniz yaşayabileceğiniz bir durum,etrafta çok old school cart curt atıp tutan duydum,gelsinler oynasınlar kimse kimseye engel olmuyor :)

Bir de siteden arkadaşlarla bi grup oluşturursak herkesin uygun olduğu zamanlarda girip rp yapabiliriz. :)
High seas kullanan bir sunucu varsa oynayabilirim. Varsa linki pm yada buradan paylaşın :)
www.uoherald.com

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.