Türkiyenin en iyi scripteri olarak ve tartışmasız sphere developeri,uo camiasının rock yıldızı elvis presleyi olarak sizlere bilgilerimi ücret karşılığında sunmaya geldim

Şimdilik Eva RP,Nero PVP ve Dot vol 2 gibi shardlara script desteğinde bulunmaktayım

Eğer istediğiniz ve yazılmasını beklediğiniz scriptler var ise pm atabilirsiniz

Yazdığım scriptlere örnek olarak: Sepet sistemi,Labirent sistemi gibi TÜRKİYEDE tek scripleri örnek gösterebilirim

İyi günler
ayrıca özel olarak spherede olmasını istediğiniz bir şey varsa para karşılığında sphere'ye ekletebilirsiniz, hardcoded connector sorgulaması falan gibi.
Haha shaklabanın adını kullanarak satış yapman çok yanlış bir seçim olmuş kendisi para ile connector bile satmıyoken script mi satıcak güldürme beni kendisi ile her gün görüşüyoruz ve samimi bir dostum böyle birşey yapmayacağını bildigim için seni kınıyorum yetkililer konuya bi el atarsa sevinirim.
Novice
11.9
Bi insan kendine Türkiye'nin tartışmasız en iyi scripterı diyebiliyosa zaten o adamdan bi b*k olmaz.
Fake'i konusunda resmi bir yerden mail atsa el atabiliriz :)
Son 4 açılan konudaki açanların ip leri aynıdır muhtemelen, fake olması için açık bir sebep bence. :)
Abi zaten fake olduğu baştan belli sizce shaklaban çıkıp'da böyle bi konu aççak hali yok :D
Komikmiş.
Madem bu kadar iyi sunuculara supportsun gel dota atak support lazım banada
shaklabanin turkiyenin en iyi scripteri oldugu asikar zaten, labirent sistemi yeter fazla soze gerek yok sepet sistemini soylemiyorum bile nitekim algoritmasi konusunda hala suphelerim var ..
ShakLaban'da kimmiş ? ;(
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.