Konu İptal

Bu konu draw19 tarafından düzenlendi(2011-03-17 22:20, 13 yıl önce)
merhabalar, sizinle bu konuyu detaylı görüşelim, teşekkürler.
Evet elinde düzgün sistemi olup , çalıntı olmayan scplerden çalıntı yaptırabilecek arkadaşlar arıyoruz :)

Kolay gelsin.
Xearth : merhabalar, sizinle bu konuyu detaylı görüşelim, teşekkürler.

Olum bi dur her konuya atlıyosun lan :D Scripter aranıyo, ben! detaylı konuşalım. Makina var server çıcaz. Ben! Açalım!
yyyyyy :
Xearth : merhabalar, sizinle bu konuyu detaylı görüşelim, teşekkürler.

Olum bi dur her konuya atlıyosun lan :D Scripter aranıyo, ben! detaylı konuşalım. Makina var server çıcaz. Ben! Açalım!

bu benim işim neden öyle diyorsun ki?
ne komik adamlar var türkiyede arkadaş geldim mi geri gidesim gelmiyor.

arkadaşım iletişim bilgilerini yazdım onlardan biriyle ulaş bana
Umarım bulursun
valla elimden geleni yaptım 4 senelik emeğim olan spheremi 2 sene önce sildim 55rden 56bye geçirmiştim ondan sonra uni başlayınca sildim suan bi host firmasıyla anlaştım ücreti kendim ödüyorum ama elimde sphere olmadıgından açamıyorum oysaki kendi serverimda yaklaşık 500 scp vardi
ve hepsi çok iyiydi suan vaktim yok ve hostları aldm bile 4 5 gün oluyor 2 host birden bana ait belgeleri sertifikaları gösterebilirim önceden açıcak para bulamayan kişiler oluyordu suan kmse kalmamş sanırım en mantıklısı Mu online server açmak hiç olmassa host bosu bosuna durmaz
saçma saçma saçma saçma.
Furky! : Draw19 isimli arkadaşa güvenmeyiniz arkadaşlar ben güvendim şuan scriptlerimi kullanarak server açıyor.

Adam eşeğinden, kadın döşeğinden belli olur 2 satir yaziya kanip scriptlerini paylasicaktanda hayir yoktur.
eğer varsa böyle biri bende sponsor olabilirim , connector+sphere yapabilcek sorunsuz olcak :D
hangi aklı başinda bir adam böyle bir işe girer ki yazık cidden
Furky! : Draw19 isimli arkadaşa güvenmeyiniz arkadaşlar ben güvendim şuan scriptlerimi kullanarak server açıyor.

para vermiyorsun ortak açıcaktık bende kendim açtım bumu suç 3 4 gün hostumu kullandın boşyere para yollucam dedin yollamadın sonrada laf yapıyorsun emek hırsızı değilim beyler benim için hava hoş kendim açtım zaten konu iptal !
Novice
11.9
Çok iyi ya :yes
Master
59.2997
:ter
Yorumsuz.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.