Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Storires Ultima Online Player Versus Player

https://www.youtube.com/watch?v=-eYCk2wqSsU&feature=youtu.be

Arkadaşlar Stories Ultima Online Yakında Siz Ultima Severlerle Buluşuyor Üstteki Hazırladığımız Kısa Videoyu İzliyebilirsiniz Eski Ultima Savaşları Yakında Başlıyor..

(Videoyu izlemek için url'yi arama motoruna kopyalamalısınız.)

Bu konu keremcx tarafından düzenlendi(2017-01-05 15:00, 7 yıl önce)

Videoyu göstergenizde herhangi bir çeşit bir tanıtıma yer verseydeniz iyi olurdu diye düşünmekteyim.Xxxx sunucunun  resimlerini neden paylaşım gereği duydunuz çok merak ediyorum.Kendinize göre hazırladığınız sunucudan küçük kareler'de olsa ekleseydiniz.Sizleri bekleyecek oyuncuları hiç olmazsa meraklandırırdınız.Yinede başarılar dilerim.

Arkadaslar server zaman kaybından baska bısı degıl aksam gece kımsecıkler yok page atıyosun sabaha kadar donen yok spawn alanı dıye bır alan yapılmıs ama bı yerlerıne nos takılmıscasına kosan sacma sapan npc ler ıle donatılmıs giren zaten horse satın almaya yer bulamadan cıkıp gıdıyor hazıne sıstemı demısler anlatmıslar ballandıra ballandıra adam harıtayı acı hazıne alanına gıtmeden harıta bıttı bulamadım deyıp gelıp bana soruyor buyucu ile oynayalım dıyosun ama ne mumkun duvar dahı atamıyosun adam buyulerın yarısını katamıs kullanmıyosun page atıyosun gerekce cok komık pvp server olumsuz olması ıcın engellemısler buyulerı neyse benım kendı kararımdır tabıkı ama puan verılecekse 10 üzerinden 4 anca oynanabılırlık acısından gelen durmuyor cıkıyor zaten. pagelere cevap vermeye gelen admın sıze oyun ogretıyor yok onu al yok bu buyuyu at falan dıye oda ayrı bı parantez yinede emegı gecenlerın ellerıne saglık.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.