Öncelikle bütün Ultima severlere merhaba..
Yaklaşık 1.5 senedir üzerinde benim(Marley) birfiil çalıştığım hobi sunucumdu ilk başta Sylvanas.. Daha sonra forumlar aracılığıyla Brownie ve Xearth'le tanıştım, onların da desteğiyle bugün Türkiye'de UO sunucularına yeni bir bakış getirecek bence Sylvanas..
Fazla söze gerek yok, bizce bir ultima baş yapıtı oldu. Lütfen sunucumuza girmeden önce sistemlerimize göz atın, alçak gönüllülükle sadece beğeniceğinizi umuyoruz!
Bugüne kadar hiçbir sunucuda görülmemiş yepyeni eşyalar, yeni şehirler ve alanlar, epik eşya sistemi, yeni zindanlar, yeni yaratıklar, binekler, craft ürünler..

Sylvanas UO 2 günlük hevesle açılan bir sunucu değildir, kapanması söz konusu olmayacaktır, esaslı, yeniliklerle dolu ve eskinin orjinalliğini olabildiğine koruyan, oyuncularına saygılı ve oyuncu fikirlerini saygıyla tartan ve sürekli güncellenen harika bir sunucudur!

Web Sitemiz: https://www.sylvanas.gen.tr
Forumlarımız: https://www.sylvanas.gen.tr/forum

Sunucumuzdan resimler:
Yeni şehirlerimizden bir kaçı..

Sunucumuzdaki tüm binekler oyuncularımızın kullanımına açıktır, özellikleri forumlarda yazmaktadır..

Tamircilik (Tinkering)

Marangozluk (Carpentry)

Camcılık (Glassblowing)

Epik eşyalar(özelliklerini forumlarımızda bulabilirsiniz)

Zindanlar (forumlarda ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz)

Hediye stoğundan 400.000 bilet karşılığı alınan ırk dönüşümü belgesiyle..(forumlardaki sistemlerimizi okuyunuz)

Pazar Alanımız

Newbie Center(oyuna ilk girişte başladığınız, becerilerinizi geliştirebilmeniz için tasarlanmış alanımız)

Polymorph

[size=150]Lütfen daha fazlası için sunucumuzu ziyaret ediniz.. Sylvanas Dünyası sizi bekliyor![/size]

Advance kullanıcılarımızın belki bilmek isteyeceği bilgiler:

Sunucu Bilgileri :
Açılış Tarihi : 10.11.2011 (Beta Test Açılış Tarihi)
Tür : Power Play (PP)
Emülatör : 2011 Sphere 0.56b
Kapasite : 300+
Stat Cap : 225
Skill Cap : 8x

Sunucu Makine Özellikleri :
İşlemci : Xeon(R)E5620
Ram : 2048MB
HDD : 100GB
Trafik : 400GB
Bağlantı : 1000mbit (1/Gbit)
Lokasyon : Hollanda/Amsterdam
*Bağlantımız 1/Gbit olmasına rağmen sunucumuz Amsterdam tabanlı olduğu için malesef speed testte hızımızı tam yansıtamıyoruz.

Yetkililer :
Proje Lideri: Marley
Scripter: Brownie
Oyun-içi Yetkilileri: Bloody, Sheriff
Teknik Destek, Teşekkürler: Xearth

Bu konu Bloody tarafından düzenlendi(2011-10-09 23:43, 12 yıl önce)
Kadiköy ve Karaköy fikrinizi çok beğendim , aynı zamanda Zindan sistemide güzele benziyor.Craft severlerin rahatlıkla zevk alabileceği bir sunucu gibi duruyor.

Ek olarak Elf sever biri olarak Elf ırkınıda eklemenizi öneriyorum.

Başarılar dilerim.
speed test eksik.
Banned
-3
başarılar
Speed, connectorla birlikte eklencek, connectorda beta testten çıktığımızda :/ of ne zor şeymiş gerçekten sunucuyla uğraşmak hiç hatasız sunucu 4,5 hata çıkardı.. Gerçi inşallah 4,5 hatayla kalır :)
Sitenizin tasarımını acilen değiştirmeniz gerektiğini düşünüyorum. Yazık olmasın, kaliteli bir sunucuya benziyor.
sunucuda emek var gerektiginden fazla ilgileniyoruz, teşekkürler..
Speed test demişsin Lucretius ben yanlış okumuşum, koydum şimdi..
Başarılar hemen giriyorum bakalım neler varmış değişik şeyler görmek umut verici !
Neophyte
26.6001
Girdiyseniz eğer ilk gözlemlerinizi de bizimle paylaşırsanız herkes bilgi sahibi olur, bende merak ettim açıkcası : ) Başarılar dilerim
save alınırsa iyi olucak acc ler aktive olsun :) giremiyoruz
Server güzel ama halen amatör gorevleri 2 dakikada yapıyorsunuz akıcılık iyi ama yapış süresi kısa ,İtemler hemen elde ediliyor 2 innoxla hem epic item çıkıyor hem +15 50k para felan bunlar düzelmezse sanırım kısa sürede patlar burası 100 de 1000 hemde.

Ortalıkta korumasız zost geziyor mesela direk tamele bin malesef şu anki pvp sunucularında bile bu böyle değil.Server açılmıs online yetkili yok

Hades zindanı görevini yapınca kayıkcıya rüşvet verilecek para npc si 2 dakika da bir cıkıyor 2 innoxla ölüyor içinden 50k +15 silah cıkıyor herseferinde yani hadesi kesmeye gitmeyin sırf o npc yi kesin sabaha 1000 tane +15 silahınız kafadan 5m de paranız olur ):

Bana sorarsanız 10 üzerinden şu an 4 server.

Menuler vs şeyler vendorlar türkçeleştirilmiş emek verilmiş ama başında durmak şart zaten sanırım daha beta asamasındalar düzeltilir :)

Bu konu Superadminstratours tarafından düzenlendi(2011-10-10 01:59, 12 yıl önce)
+ staff ta yok sanırım server açılmış ama dumanlar yani
Novice
12.5
Xlore : Sitenizin tasarımını acilen değiştirmeniz gerektiğini düşünüyorum. Yazık olmasın, kaliteli bir sunucuya benziyor.
Mortal :
Xlore : Sitenizin tasarımını acilen değiştirmeniz gerektiğini düşünüyorum. Yazık olmasın, kaliteli bir sunucuya benziyor.

Ayrıca ölü iskeleti sevdim, söylemeden geçemeyeceğim =)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.