Sunucu Özellikleri :
Açılış Tarihi : 19 mayıs 2012, 00:00 (Bu gece)
Skillcap : 800.0
Statcap : 225.0
Ph : Animal Taming hariç tüm skillerde %100
Web Sistesi : www.uobattle.net
Forum : forum.uobattle.net

Sistemler :

Standart sistemler haricinde ;
Skill Changer Deed
Guildtakip
Flowers Crafting
Cantaduzenle Fonksiyonu

//Skill Bonusları ;

Spirit Speak
Sistem bilindigi uzre kullanimi dahilinde skill oraniniza gore hits degeri vermektedir.
Ek olarak healing sistemi ile birlikte kullanildiginda örn.zehir iyilestirildiginde + olarak <30/2> oraninda hits'te verir.

Meditation
Sistem attiginiz buyulerde fizzle durumunda mana gitmesi konusunda yardimci olur.Meditation yeteneginiz ne kadar fazla ise fizzlediginizde o kadar az mana gidecektir.Yeteneğin '100.0' olması durumunda fizzle olduğunuzda 'mana' kaybı yaşamazsınız.

Evaluating Intel.
Bazı Büyülerinize ek damage vererek , koruma büyülerinizin etkisini arttırır.

Bazı Büyülerinize ek damage vererek , koruma büyülerinizin etkisini arttırır.

Resisting Spells
Sistem bilindiği üzere büyülere karşı dayanık göstermektedir.
Yeteneğiniz 90 ve üzeri olduğunda bazı büyülere karşı dayanıklılık (düşük damage) gösterir

Lumberjack
Yetenek değeriniz 'balta' türü silahlara 'ek damage' vermesinin yanı sıra , 'bleeding' bonusunuzun olasılığını arttırır.

Arms Lore
Yeteneğinizin '100.0' olmasi durumunda 'çift el' silahlarınıza 'zehir' sürebilirsiniz.

Hiding + Stealth
Yeteneğinizin '100.0' olması durumunda 'binek üzerinde gizlenebilmenizi' sağlar.

//Silah Bonus Eklentileri ;

.Bleeding
.Parablow
.Dismount
.Lifesteal
.Anti-Buff
.Stam Shoot
.Stun (archery)
.Stun (wrestling)
.Disarm (armslore)

Lifesteal ;
Kryss isimli silahınızın saldırıldıgı kişiden hp çalma olasılığıdır.
Silahin sahibine aktardığı hits sayısı <damage/7>'dir.

Anti-Buff ;
War Fork isimli silahınızın saldırıldıgı kişinin random olarak buff büyülerini (Flam Sanct , Uus Sanct , Rel Sanct) silmesini saglar.

Stun (archery) ;
Elven Bow isimli silahınızın saldırıldıgı kişinin random olarak 'stun' (1 sn) olmasını saglar.

Not:Tüm silah bonusları, force,power ve vanquishing itemlar'da mevcuttur.
Ayrıca bonuslarınızın aktif olabilmesi için, silahınız'da zehir bulunmaması gerekmektedir.

Sistemler Hakkında Detaylı Bilgi Icin Sistemler
Hiç bir sunucuda olmayan sistemler mevcut.
Başarılar
Teşekkürler.
Banned
-3
Başarılar.
Hiçbi sunucuda olmayan sistem var denmişte göremedim ben onu ya...
başarılardilerim güzel tanıtım yapmışsınız.Yolunuz acık olsun
Sunucu özelliklerinde emulator 'ü de yazarsanız Sphere ve RunUO oyuncuları daha kolay anlar en azından bilmeyenler.

Başarılar tebrikler.
Tebrikler cidden güzel düşünceler..
Başarılar.
Lol oynuyorsun sanırım life steal, anti buff, arch stun filan ? =))
basarilar dostum en kisa zamanda girip bakicam subucuya
Silindi
Banned
0
Başarılar.
Teşekkürler beyler.
Stabil güzel bir sunucu gereksiz robeler yok itemler yok ibranice yok vs vs bence başarılı şu aylar içinde açılmış en güzel sunucu .Staff larına çok teşekkürler Joshep ve diğer arkadaşa bu kadar nazik ve içten nasıl davranıyorlar merak ediyorum .Prensip sahibi ve alçak gönüllü olmak böyle birşey umarım güzel yerlere gelirsiniz.

Player sayısıda iyi umarım ilerisi için güzel olacakdır.Oynayın ogüzel bir server tavsiyem.
Hoş yorum için teşekkürler..
Başarılar
başarılar.

sistemleriniz hakkında daha detaylı ve görsel içeren içerik hazırlarsanız ve speed test eklerseniz sevinirim. bu sizin sunucular listesine gönderdiğiniz başvurular için şarttır.
Başarılar

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.