O zaman paşam düşündüğünü başkalarını savunarak ve ya savunduğun kişileri önce düşün sonra savun neyse polemik yaratmıyacağım gerek yok gereksiz kişiler sonuçta iyi akşamlar.
tamam Background ve Logo kısmı Wista PVP içinde Kullanılmıştı tasarımın kısımları hemen hemen aynı bunun dışında Quera da da vardı sanıyorum bu tasarım backgroundlar ve pagan UO'da da aynı backgroundlar ve renk skalası kullanılmıştı. Neyse hayırlısı olsun
başarılı olmanız dileklerimle.
adamın reklamının mundar olmasını bırak şu ağızlara bak birbirlerini bi ele geçirseler öpecekler ellam (:
-Sunucu sahibine başarılar.
Tasarım ve tasarımlar hakkında, başlık altında verilen bilgilerin tamamı yanlıştır. Griffon'un şu an faal olarak kullandığı tasarım sadece Quera sunucusunda 30 günlük süreç boyunca kullanıma açılmış olup, Semih(Cyclone)'in sisteme adapte olamamasından ötürü joomla template'i ile değişime uğratılmıştır.

Bahsi geçen 6-7 sunucunun kullandığı tasarım ise, Nagaroth sunucusuna tarafımdan tasarlanmış olup halen geliştirmekte olduğum bu(demo) çalışmadır. Ve bu çalışmanın Quera, Pagan vb. şu zamana dek yapılmış hiç bir çalışmayla yakından uzaktan ilgisi yoktur. Renk kullanımından yola çıkılarak çalışmalar arası bir karşılaştırma yapılması, son derece görsel mantık engelliliğinin bir belirtisi olmaktan başka bir şey değildir.

Ek olarak yönetiminin; Hammurabi, Amon-Ra, Osiris tarafından gerçekleştirilen Pagan UO Sunucusuna, o dönemlerde hatırı sayılır güzellikte dandik bir joomla sistemi kurulmuş olup bu çalışmaların konseptiyle veya renkleriyle yakından uzaktan alakası bulunmamaktadır.

Griffon sunucusunun sahibine, Türkiye'de var olan PvP sunucularından daha özenli ve ciddi bir çalışma prensibine sahip olduğu için bu tasarımı kendim bizzat hediye ettim. Sunucu yönetimine ve proje çalışanlarına gönülden başarılarımı dilerim.

Saygılar.
Patrick : Tasarım ve tasarımlar hakkında, başlık altında verilen bilgilerin tamamı yanlıştır. Griffon'un şu an faal olarak kullandığı tasarım sadece Quera sunucusunda 30 günlük süreç boyunca kullanıma açılmış olup, Semih(Cyclone)'in sisteme adapte olamamasından ötürü joomla template'i ile değişime uğratılmıştır.

Bahsi geçen 6-7 sunucunun kullandığı tasarım ise, Nagaroth sunucusuna tarafımdan tasarlanmış olup halen geliştirmekte olduğum bu(demo) çalışmadır. Ve bu çalışmanın Quera, Pagan vb. şu zamana dek yapılmış hiç bir çalışmayla yakından uzaktan ilgisi yoktur. Renk kullanımından yola çıkılarak çalışmalar arası bir karşılaştırma yapılması, son derece görsel mantık engelliliğinin bir belirtisi olmaktan başka bir şey değildir.

Ek olarak yönetiminin; Hammurabi, Amon-Ra, Osiris tarafından gerçekleştirilen Pagan UO Sunucusuna, o dönemlerde hatırı sayılır güzellikte dandik bir joomla sistemi kurulmuş olup bu çalışmaların konseptiyle veya renkleriyle yakından uzaktan alakası bulunmamaktadır.

Griffon sunucusunun sahibine, Türkiye'de var olan PvP sunucularından daha özenli ve ciddi bir çalışma prensibine sahip olduğu için bu tasarımı kendim bizzat hediye ettim. Sunucu yönetimine ve proje çalışanlarına gönülden başarılarımı dilerim.

Saygılar.

Vurdu ve gol oldu !.. Daha söylenecek bir şey kalmadı herhalde beyler kasmayın insanların başlığını artık ;)
Başarılar dilerim.

Server burham burham all kill all stay kokuyor.
Secondwawe bu mesajında silinecek, eğer sorunun varsa özel mesaj atarsın. Adamları konusunun içine etmeye gerek yok.
Patrick : Tasarım ve tasarımlar hakkında, başlık altında verilen bilgilerin tamamı yanlıştır. Griffon'un şu an faal olarak kullandığı tasarım sadece Quera sunucusunda 30 günlük süreç boyunca kullanıma açılmış olup, Semih(Cyclone)'in sisteme adapte olamamasından ötürü joomla template'i ile değişime uğratılmıştır.

Saygılar.

Şöyle belirteyim Algı engelliliği gibi bir laf geçtiği için söylüyorum bu tasarım daha önce aynı öğelerle verdiğin demo dahilinde de kullanışmıştı. Keşke hatırlasam çokta güzel koyardım web arşivinden .

Algı engelliliği değil Ultima Online Sunucularında sürekli aynı tarz temalar vs. kullanılmasından kaynaklı yazılan bir yazıdır.
Süper bir web Sitesi yapmış değilsin zaten . O Konu da da anlaşalım da.

Asıl algı engeliliği Kurulan cümlenin içerisinden background colorlar aynı , tarz aynı kısmını seçememekten geçer. Okuduğunu anlamadığın anlamına gelir.
Başarılar griffon.
Sunucu Aktif..
Yeter artık insanların sunucularını karalamayı bırakın. Kasıtlı postlar silinmiştir.
Arkadaslar Sunucu Devren Herseyi ile Satılıktır. İlgilenenler Pm Atabilirler.
Mustafa daha 94lü bi genç bir kardeşimsin, yazılım isinden anlamayıp hazır şeyleri editleyip üstüne 4-5 tane sql kodu ekleyip kendini yazılımcı zanneden zavallı bi insansın sen böyle yaptıkça gülüyorum.

Evaluate packini isteyen ücretsiz benden alabilir pm atınız.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.