Herkeze merhabalar,
Yaklaşık 3 aydır üstünde çalıştığımız projemizi nihayet açıyoruz, 01.04.2011 - 06.04.2011 tarihleri arasında açılacaktır, sunucumuz Player Versus Player'ın en sade hali ile hazırlanmıştır, lütfen forumlarımızı takip ediniz göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı ayrıyetten teşekkür ederim.

Web Sitesi
Dosyalar
Kayıt İşlemleri

Uo-Massacre İn-Game

Yetkili Kadro

Connector Görüntüsü

Makina Özellikleri

Speed Test

Sunucu Alanları

Pvp Alanı

Bomberman Alanı

Counter-Strike Alanı

Duello Alanı

Expo Alanı

Gm Topuk Alanı

Guild Savaş Alanı

Kar Topu Alanı

[/spoiler]

Sunucu Sistemleri

Binek Bilgi Sistemi

Duello Sistemi

Ev Sistemi

Guild Sistemi

İtem Aktarma Sistemi

Kelle Sallama Sistemi

Kumbara Sistemi

Piyango Sistemi

Rütbe Sistemi

Skill Düşürme Sistemi

Spawn Takip Sistemi

Monster Ticket Sistemi

Top10 Sistemi

Ünvan Sistemi

Hazine Sistemi

Mesajlaşma Sistemi

Görev Sistemi

Pin Sistemi

[/spoiler]

Sunucu Binekleri

Sunucu Özel İtemler

Magic Mage Shield

Fire Shield

Nomia Set

Sapphire Robe

Warlock Robe

Warrior Robe
[/spoiler]

Bu konu Qnd tarafından düzenlendi(2011-03-30 03:29, 13 yıl önce)
Hayırlısı olsun, başarılar..
Başarılar :)
@Kanglaoo
@Intense

Teşekkürler, speed test eklenmiştir.
Banned
-3
Başarılar.
Başarılar, umarım istediğiniz yere gelirsiniz.
@ShR
@StizzRLX

Teşekkürler.
bu güne kadar ki sunucu tanımlar yarışması düzenlesek ben ilk sıraya bu tanıdımı koyardım biz artık üyelerimizi şunu şöyle yapın demekten yorulma durumuna gelmiştik tabiki efe'nin de sitemizdeki görevi ötürü konuyla ilgili bilgisinin olması , bu şekilde bir tanıtım yapmasına yaramış.
Hayırlı uğurlu olsun İstediğin yerlere ulaşırsın inşallah
desperate : bu güne kadar ki sunucu tanımlar yarışması düzenlesek ben ilk sıraya bu tanıdımı koyardım biz artık üyelerimizi şunu şöyle yapın demekten yorulma durumuna gelmiştik tabiki efe'nin de sitemizdeki görevi ötürü konuyla ilgili bilgisinin olması , bu şekilde bir tanıtım yapmasına yaramış.
Hayırlı uğurlu olsun İstediğin yerlere ulaşırsın inşallah

Teşekkürler Emir, olması gerektiği gibi oldu.
Başarılar, inşallah kalıcı olur.
Guzel tanitim QND insallah devamida tanitim gibi guzel gider bol sanslar ( Edit : Unutmadan sunucu ismide guzel oturmus )*
Herkeze yorumlarından dolayı teşekkür ederim, kalıcı olup olmadığımızı zaman gösterecektir.
Seçkin kadronuz ve emek dolu çalışmalarınıza bizzat şahit oldum...Başarılar dostum :)
Teşekkürler Cyrix,

Sunucumuz 31.03.2011 tarihinde test süreci ile aktif olacaktir.

Test süreci boyunca ;
# hatalar düzeltilecek
# eksikler giderilecekdir.
Test sürecinden sonra kesinlikle item veya account res olmayacaktir, forumlarımızı takip ediniz.
Neophyte
26.6001
Menüler de görsellik üzerine biraz çalışma yapılırsa, özen gösterilirse daha hoş olur eminim; çünkü biliyorsunuz ki çoğu sunucuda aynı görüntülerin temeli var.
Sunucu oturtmak kolay değildir. Umarım istikrarlı bir şekilde devam eder; sonucunu alırsınız. Başarılar dilerim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.