Tüm çalışmalarımız tamamlandı, artık son düzenlemeleri yapmaktayız. Sunucumuz 27.02.2011 Pazar günü öğlen saatlerinde açılacaktır, kesin bir saat yarın sabah açıklanacaktır. Spawnlar ilk 1 hafta aktif olmayacaktır. Sunucu hakkındaki bilgileri tanıtım bölümümüzden yada oyun içindeki "Sıkça Sorulan Sorular" isimli taştan alabilirsiniz.

Amacımız türkiyede yeni bir sunucu türü yaratmaktır.

Sunucumuz pvp gibi görünsede aslında temel amaç eğlenmektir, bu yüzden siz oyuncularımız için gün boyunca her saat başı başlayan 11 adet yarışmayı, 2 adet party ile katılınabilen yarışmayı, oyuncu kestikçe atlanılan level sistemini ve XOX oyunu yaptık.

Sunucuda bir çok değerli eşya vardır ve bu eşyaların sadece bir kısmı safe alandaki taşlardan puan ile alınmaktadır. Diğer değerli eşyalar dungeonlardaki yaratıklardan belirli bir şansda düşmektedir.

Bu sayede normal pvp sunucularında önemi kalmayan loot ve ölüm büyük bir değer kazanmıştır. Yep yeni ve değişik sistemlerimiz için Tanıtım>Sistemler sayfamızı ziyaret ediniz. Tüm yarışmalar hakkındaki bilgiler/videolar/resimler için Forum>Etkinlikler sayfasını ziyaret ediniz. Herkese şimdiden iyi oyunlar dilerim.

Site : tıklayınız.
Forum : tıklayınız.
Videolar : tıklayınız.
Etkinlikler : tıklayınız.

Speed Test:

Sunucudan Görüntüler :

Sistemler :

Edit: Sunucu açılmıştır tüm oyuncularımıza başarılar dileriz. Üye olduktan sonra connector indirerek giriş yapabilirsiniz

Bu konu desperate tarafından düzenlendi(2011-02-27 16:53, 13 yıl önce)
Başarılar.
başarılar..
Banned
-3
Başarılar.
başarılar
Sunucu açılmıştır tüm oyuncularımıza başarılar dileriz. Üye olduktan sonra connector indirerek giriş yapabilirsiniz
Başarılar umarım istediğiniz yere gelirsiniz.
"Ben demiştim demeyi çok seviyorum KeLL'cim, gördün mü?"

Başarılar dilemeyi çok isterdim ama içimden nedense hiç gelmiyor. (Daha yetkili kadrosundaki insanın emeğine ve özverisine değer vermeyenler nasıl olur da oyuncuların emeğine saygı gösterebilir düşündürüyor..)
Pek birşey bilmeden konuşmamanızı tavsiye ederim, reklamın konusu bu değildir.
Expert
34.0001
Tymaron : "Ben demiştim demeyi çok seviyorum KeLL'cim, gördün mü?"

ahah sadece sen değil, bir çok kişi taa en başından uyarmıştı :)
hani çok tartışıldı, neden yetkili alırken en az 18 yaşında olmalı, neden istanbul da ikamet etmeli vs. diye. bunların nedenini anladım :)

(lucius' u tenzih ederim)
Noldu ardacım kim dolandırdı seni :D (klanlara gel bekliyorum hesab var elimde)

başarılar
Kimsenin kimseyi dolandırdığı yok, kendisi ilk başta sunucudaydı daha sonra ayrıldı bukadar. lütfen reklam konusuna dönülsün.
Expert
34.0001
Navody* : Noldu ardacım kim dolandırdı seni :D (klanlara gel bekliyorum hesab var elimde)

başarılar

benim hesabı ne yaptın ? beni dolandırmak için bu 3 kişi yetmez. ufak bi satışa geldim, o kadar.

şimdi susayım sonra konuşurum bu konuda :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.