Bu elde avuçta bilgi olmadan sunucu açma merakı nerden geliyor anlamış değilim.

https://www.ultima-strike.com/forum/ultima-online/sphere-scripting/vurdugun-deger-ustunde-go-q47285

Şurada şu soruyu soran insan 1 hafta sonra nasıl server açabiliyor aklım almıyor. Birbirinin kopyası onlarca pvp serverına bir yenisini daha eklemekten ne zevk alınıyor çözemedim.

Ondan sonra ultima online öldü diye yakınılıyor, o kadar çok gereksiz sunucu var ki hem bilinçsiz oyuncuları yanlış yönlendiriyorlar hem de insanları oyundan soğutuyorlar.
Zak
Bazı konularda takılmalar olabilir bu konular hakkında yardım almak en büyük hakkımızdır bilinçsiz olduğumuzu bazı şeyleri görmeden söyleyemeyeceğini düşünüyorum tabi ki başarı dileyenler kadar eleştiri yapanlarda olacaktır ancak bizlere bilinçsiz derken görmeden, etmeden bilinçsizce davranan sensin.
Diğer arkadaşlar
Başarı dilemek kadar eleştiri yapmakta doğal olarak hakkınızdır teşekkür ederim
2 gün geçti napıyorsunuz ??
Client versiyonu büyük olduğu için bağlantı programı sorun çıkartıyormuş onu ayarlamaya çalışıyor programlamayı yapan arkadaş kusura bakmayın yaklaşık 2 3 gün ertelendi açılış ilgilenen herkesten özür dilerim
Hiaa yazsan böyle böyle bir sorunumuz var diye iyi olurdu .Siz yazmayınca ben bir dürteyim dedim insanlar amaçsızca beklemesin kolay gelsin hayırlısı.
Aradhell : Başarılar, özellikle ev sisteminize bayıldım

Bende ya ev sistemine kesinlikle bayıldım... daha önce uygulanmayan bi sistem olsa gerek bakınsanıza övüne övüne yazmışlar...
Amatörce hazırlanmış yine hiç bir şey sunmayan bir sunucu.

Başarılar.
Bunlar sistemlerin bir kısmı eleştirileriniz için sağ olun arkadaşlar.
@Marlock

Daha sunucu açık olmadan sadece yazılara bakarak amatör olduğundan bu kesinlikte eminsen birşey demiyorum teşekkür ederim
server açıldı mı ?
Evet arkadaşlar sunucu 22.07.2011 Saat 22:00'da aktif oldu .
Server Aktiftir...
Oldu bitti açtı olmuş biraz daha ilgi olsa güzel olurdu
Basarilar dilerim.
Connectorunuz kırılıyor,kumar sisteminizde bug var,.sistem yazınca farklı bir domaine yonlendiriyor.

Saygılarla.

Bu konu Akasha tarafından düzenlendi(2011-07-23 03:54, 12 yıl önce)
Evet kumarda biletin olmadan oynuyorsun bilet veriyor güzel birşey :P

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.