Yeni açmakta olduğumuz ultima online sunucumuz için web tasarımına ihtiyaç duymaktayız.

Bizimle ilgilinebilicek bir tasarımcı varsa eğer isteklerimizi belirticem.

* forum aktif edilmesidir.
- wordpress üzerinden çalışılıp
* teması ozele olarak editlenmelidir.
* online bi account sistemi kurabilmelidir.

isteklerimiz dogrultusunda bunu yapabilicek olan bi webmasterla goruşmek istiyorum.

goruşmeler dogrultusunda konuşulup anlaşılırsa eğer gereken ücret karşılığında yapıma başlanacaktır.

ilginiz için teşekkürler.
Offline bir account sistemi var mı ? Varsa nasıl oluyor ?
İyi iş Michaell. Tatmin oluyo gibi görünüyorsun böyle devam et ;)
kaankahraman : İyi iş Michaell. Tatmin oluyo gibi görünüyorsun böyle devam et ;)

Sen ne diyorsun orgazmın doruk noktasındayım. :utangac2
Michaell : Offline bir account sistemi var mı ? Varsa nasıl oluyor ?

Fatalwar ve nebula'nın bi aralar kullandığı sistem. Forum kullanıcı adı ve şifresini yada özel bir kodlama ile panele düşen üyelik bilgilerini konsoldan yada o zamanlar kullanulan sphereaccu (yada sphereaccp.scp hatırlamıyorum şimdi ) girip ilk savede güncellenmesi gibi..
Novice
12.5
Ultio :
Michaell : Offline bir account sistemi var mı ? Varsa nasıl oluyor ?

Fatalwar ve nebula'nın bi aralar kullandığı sistem. Forum kullanıcı adı ve şifresini yada özel bir kodlama ile panele düşen üyelik bilgilerini konsoldan yada o zamanlar kullanulan sphereaccu (yada sphereaccp.scp hatırlamıyorum şimdi ) girip ilk savede güncellenmesi gibi..

Berk offline tam olarak tanımına o uymuyor.Şöyle bir şey olsaydı belki olurdu.Evinde internetin yok ama kayıt olabiliyorsun.

Ultima'da offline (çevrimdışı - internet gereksimi olmayan) tek şey client kurulumu olabilir.
Offline acc sistemi için server sahibinin yanına gidip hacı bize bi acc aç yada mektup telefonla fln :D Bu kadar büyütülcek bişi dememiştim.
jupiter : Yeni açmakta olduğumuz ultima online sunucumuz için web tasarımına ihtiyaç duymaktayız.

Bizimle ilgilinebilicek bir tasarımcı varsa eğer isteklerimizi belirticem.

* forum aktif edilmesidir.
- wordpress üzerinden çalışılıp
* teması ozele olarak editlenmelidir.
* online bi account sistemi kurabilmelidir.

isteklerimiz dogrultusunda bunu yapabilicek olan bi webmasterla goruşmek istiyorum.

goruşmeler dogrultusunda konuşulup anlaşılırsa eğer gereken ücret karşılığında yapıma başlanacaktır.

ilginiz için teşekkürler.

İnş aradığını bulursun zor gibi ama aramaya devam et :)
hay yorumunuzada sizede s******

** hesabınız kapatılmıştır

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2013-07-08 09:50, 10 yıl önce)
İsyan etti genco :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.