Pvp sunucumuza yetkili alımı yapılacaktır.Ilgilenenler okuyup , başvurabilirler.

Merhaba ;

Yaz ayının gelmesi ile birlikte yetkililerimizin yetersiz olduğunu düşündük.Bu nedenle yetkili alımı yapılacaktır.

Alınacak yetkilide aradığımız özellikler :

# Türkçeyi kesinlikle iyi kullanmalıdır.
# Yaratıcı olmalıdır.(Yeni sistem yada yarışmalar için)
# Kesinlikle tecrübeli olmalıdır.
# Reşit olmalıdır.
# Istanbulda oturmalıdır.(Her bir iki ayda bir yapılacak Istanbul buluşması için.)

Başvuru başlangıç tarihi : 21.05.2011
Başvuru bitiş tarihi : 06.06.2011

Örnek Başvuru :

Isim Soyisim :
Doğum tarihi/gün/ay :
Daha önceden yetkili olduğunuz sunucular ve yetkileriniz :
Tecrübeniz : Scripter/Word Builder :
Intense hakkında düşünceleriniz :
Neden Intense :
Azda olsa lütfen kendinizden bahsedin :

Başvurularınızı lütfen Özel Mesajla yapınız.

NOT : Bize page bakacak yetkili değil yaratıcı ve tecrübeli yetkili lazımdır.

Bu konu Intense tarafından düzenlendi(2011-05-21 01:46, 12 yıl önce)
reşitlikle tecrubenin hiç bir alakası yok olgunluk bakımından diyorsanız reşit olupta ilkokullu gibi davranan çok insan gördüm istanbul diye kısıtlama yapmışsınız bir de istediğinizi bulursunuz umarım .
Biz zaten hem reşit hemde tecrübeli birini alacağız :) , Istanbul olması şart değil ancak görüşmelerde istanbula gelmesi şart bunu kabul ediyorsa başvurabilir.
Intense : Biz zaten hem reşit hemde tecrübeli birini alacağız :) , Istanbul olması şart değil ancak görüşmelerde istanbula gelmesi şart bunu kabul ediyorsa başvurabilir.

Ben izmirliyim mesela? Görüşme için istanbulamı gelmem gerekiyor? Yol paramı karşılıcakmısınız? Maaş veriyormusunuz?
Ayrıca Skype, Msn, ICQ gibi online konferans düzenleyebileceğiniz iletişim araçları var. Webcam ve Mikrofonda var. Bir oyun için istanbula gelmesi biraz garip sanki? Teknoloji niğmetlerinden yararlanın yahu. illaki kokusunumu duyman gerek adamın ??:O_o
Expert
34.0001
Adamlar haklı, ten tene değecek. Sonra 5 yıllık arkadaşım dediğin adam(!) bir anda şerefsiz olup istanbulda olmayınca kendini yiyip bitiriyorsun. Olur da sunucu açarsam, yetkili alırken tek kuralım bu olacak.
Anemon :
Intense : Biz zaten hem reşit hemde tecrübeli birini alacağız :) , Istanbul olması şart değil ancak görüşmelerde istanbula gelmesi şart bunu kabul ediyorsa başvurabilir.

Ben izmirliyim mesela? Görüşme için istanbulamı gelmem gerekiyor? Yol paramı karşılıcakmısınız? Maaş veriyormusunuz?
Ayrıca Skype, Msn, ICQ gibi online konferans düzenleyebileceğiniz iletişim araçları var. Webcam ve Mikrofonda var. Bir oyun için istanbula gelmesi biraz garip sanki? Teknoloji niğmetlerinden yararlanın yahu. illaki kokusunumu duyman gerek adamın ??:O_o

Malesef , bizim ile çalışacak adamı daha iyi tanımamız gerekiyor.Eğer ki bunu göze alıyorsa başvursun zaten.

Bu konu Intense tarafından düzenlendi(2011-05-21 13:28, 12 yıl önce)
Novice
-14.8
Sadece 1 tanemi yetkili alınacak?
Şimdilik bir tane yada iki tane alınacak.
KeLL : Adamlar haklı, ten tene değecek. Sonra 5 yıllık arkadaşım dediğin adam(!) bir anda şerefsiz olup istanbulda olmayınca kendini yiyip bitiriyorsun. Olur da sunucu açarsam, yetkili alırken tek kuralım bu olacak.

Mesela Kangloo ve Anemon ile uzun zamandır tanışıyorum baya oldu tanıyalı, şimdi bir sunucu açsak gözüm kapalı güvenebileceğim 2 insan. İkisi de İzmir de oturuyorlar. Dediği şey doğru aslında teknoloji varken ne gereği var? Yol param ve yatacak yerim karşılanır giderim o zaman ama bir oyun içinde yol çekemem..

Başarılar dilerim umarım aradığınızı bulursunuz..
O zaman alacağımız yetkiliyi 4-5 ay tanımak için bekleyelim.Teknoloji üzerinden konuşup kaynaşalım 4-5 ay sonra alırız.

Bu doğru birşey değil.Şu zamanda neler yapıyorlar görüyoruz , alacağımız kişiyi daha iyi tanımamız için böyle birşey düşündük.

Teşekkürler.
Intense : O zaman alacağımız yetkiliyi 4-5 ay tanımak için bekleyelim.Teknoloji üzerinden konuşup kaynaşalım 4-5 ay sonra alırız.

Bu doğru birşey değil.Şu zamanda neler yapıyorlar görüyoruz , alacağımız kişiyi daha iyi tanımamız için böyle birşey düşündük.

Teşekkürler.

çok yanlış düşünüyorsun. Alacağın kişi yanına geldiğinde tanıyabilceğinimi sanıyorsun? Nabza göre şerbet vermek çok kolay bu devirde ozaman. Sen zaten başta kaybetmiş sayılırsın ozaman. Örnek vermek gerekirse jean-t-shirt giyen biriyim. Takım elbise giymekten nefret ederim. Sakal bırakırım vs. Ama bir müşterimin yanına giderken efendi gibi gömleğimi giyer traşımı olur giderim. Buda o kişi üzerinde bir + bırakır. Yani demek istediğim şudurki ticaretin içinde olan biri olarak söylüyorum artık insan sarrafıyım desem yeridir. Görüştüğün kişi istanbulda geldiği diye tanıyamazsın. Söylediklerimi yanlış anlama seni kötüleme gibi bir niyetim yok, söylediklerim o anlam çıkartılabilir çünkü tamamen iyi niyetle söylüyorum. Bu yüzden yüzyüze görüştüğün kişilerede güvenmemelisin. Dediğin doğrumudur? Doğrudur. Alacağın kişiy 2-3 hafta skype ile konferans şeklinde takip ederekte çözebilirsin.. Bu senin insanları süzme yeteneğine bağlı. Tuzak sorularla ve biraz laf ebeliği ile kişiyi kusturabilirsin dostum. Ama bu düşünce tarzına bakarsan benim anladığım tek şey. "Kimseye güvenme" olur.
Yinede sen bilirsin tabiki karar senin saygı duymak gerek.
Ben internet ortamında tanıştığım kişiye direk güvenemem ama her ay istanbulda görüştüğüm birine güvenebilirim.
Düz mantık arkadaşlar , anlatamazsınız veya anlamaz.Daha fazla uğraş vermeyin.

Umarım aradağın kişiyi bulursun.
İstanbul da oturmayan ya da İstanbul'a gelmeyen biri güvenilmez midir? Sorumu değiştireyim neden sen kendi sunucun için yetkili olan arkadaşın bulunduğu şehre gidip onu tanımıyorsun? yani ben İstanbul dışında otursam ve sunucunuz'da staff olmak istesem neden kendimi size kanıtlamak zorundayım? Sonuçta maaş almıyorum ve oyun sonuçta bu. Hizmeti veren sizsiniz eğlence ortamını sunan ve güvenlik için uğraşıyorsunuz. Sizin adınıza biri hizmet verecek o zaman başvuru yapanı tanımak ona güvenmek sizin göreviniz, siz bir şeyler verin ki karşınızda ki size güvenini versin..
Ayrıca kişinin maddi olanaklarını düşünmek gerek. Staff olcak kişi zengin biri olmamlı ozaman..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.