Sunucu hakkında genel bilgi:

Sunucu adı: Hestia Uo
Sunucu tabanı: Sphere 56b
Sunucu türü: Power Play
Makine Özellikleri:2 gb ram - ie-9700 serisi - 10mbit paylaşımsız TR lokasyon 3.0 cpu
Makinenin barındığı yer: İzmir Datacenter
Ödeme olanağı: Aylık Olarak Ödenmektedir.
Stat cap: 225
Skill cap: 800

Aranılan kişi de bulunması gereken özellikler veya basit bir başvuru formu:

Adı ve Soyadı:
Referansları (Yetkili):
Referansları (Sunucu):
Aranılan özellik: (World Builder, Scripter, In-game Staff, Quest Writer vs..)

PM Atarak Başvurularınızı Şuanda Gerçekleştirebilirsiniz. Forum Ve Web Site Tasarımları Yapılmakta Sitemiz Bir Süreliğine Bakımdadır.

Alınacak Kişilere Hiç Şey Vaad Etmiyoruz. Hestia Uo Yönetiminde Çalışacak Arkadaşların Bilgileri Yukarıdaki Aranan Özellikler Dahilindedir.

Web Master Alımlarıda Yapılmakdadır Aynı Şekilde Konuya Yada Pm Yoluyla Bilgilerinizi Yazabilirsiniz.

Sunucumuza Ait Olan Sphere Tam Taslak 0 Olarak İndirilip Kendimizce Yazdıgımız Scpler Dahilinde Oluşturulmaktadır.

Herkeze Teşekkürler Ve Başarılar.

Bu konu Mysterious tarafından düzenlendi(2011-05-08 04:11, 12 yıl önce)
draw19 : Sunucumuza Ait Olan Sphere Tam Taslak 0 Olarak İndirilip Kendimizce Yazdıgımız Scpler Dahilinde Oluşturulmaktadır.

Umarım herşey istekleriniz dahilinde gelişir , başarılar.
draw19 : Sunucumuza Ait Olan Sphere Tam Taslak 0 Olarak İndirilip Kendimizce Yazdıgımız Scpler Dahilinde Oluşturulmaktadır.
Umarım bir pürüz çıkmaz diyeceğim ama siz yinede birçok şeyi deneyiniz
örneğin sw-mf-fenc class dengeleri, bilindik önemli buglar vs..
Çok başınız ağrımaması dileğiyle hayırlısı olsun inşallah..
Umarım herşey istediğiniz gibi olur, başarılar Hestia Uo.
Arkadaşlar Sanırım Tam Anlamıyla Açıklma Yapamadım Size Scpsel Olarak Bir Eksikliğimiz Yok Scplerimiz Zaten Hazır Entegre Edilmesi Gerekiyor Sadece Biz Sitemizi Yaparken Yetkili Olarak Alıcağımız Kişilerde Sunucu Bazında Testler Yapıcak Bizim Testlerimizde Yapıldı Fakat Unuttugumuz Görmediğimiz Yerler Olabilir.

Yorumlarınız İçin Teşekkürler. Sphere Tabanı Zaten Oluşturulup Kendimize Ait Olan Fix.scp 'imiz İle Entegre Edilmiştir.

İllilegal Programlar Connectoru Es Geçip Oyuna Giremiyorlar. İnj Speed Açamıyorlar. Her İşin Bir Çaresi Vardir Bizde Bu Sorunları Hallediyoruz.
Beni yanlış anlamanızı istemem sizi eleştirmiyorum sadece dikkat edin diyorum
gerçekten artık Türkiyede sunucu sahibi olmak meşakatli ve kafa yoran bir
mecra haline geldi. Staff alımı konusunda değil fakat sunucu içi testlerinizde
yardımcı olabilirim bildiğimiz buglar vs açısından..
Yeni projeniz hayırlı olsun.
Yorumlarınız İçin Teşekkürler Arkadaşlar Bir Kaç Kişi Başvuru Yaptı Fakat Konuşma Tavırlarını Hiç Beyenmediğimden Dolayı Aramaya Devam Ediyorum

Sunucu Makinesi Ve Web sitesi Suan Aktif Site Tasarım Kodlamaları Hala Sürüyor Fakat Forumlar aktif.

www.hestiauo.com

Yapılan Konuşmalarda Şunlar Geçiyor.

ben: İlgi Alanların Ve Tecrübelerin Nelerdir?
Karşıtaraf : Sen Ne İstiyorsun?
Ben: İstenilenler Zaten Belirtildi Açıklama Yapmak İçin Seni Test Etmem Gerekiyor.
Karşıtaraf : Cevap Yok....
Ben: Konuşucakmısın ?
Karşıtaraf : Bence İşine Bak Sen.

Sizce Böyle Bir Konuşmadan Doğan Kişi Stafflık Rütbesine Erişip Serverımıza Alınmalımıdır.

Türkiye Olarak Bence Kitlemiz Ve Deneyimli Stafflarımız Gittikçe Azalıyor. neyse Alımlar Devam Etmektedir.
+1 draw19
+1 O adamdan Quest olmaz..
draw19 : Yorumlarınız İçin Teşekkürler Arkadaşlar Bir Kaç Kişi Başvuru Yaptı Fakat Konuşma Tavırlarını Hiç Beyenmediğimden Dolayı Aramaya Devam Ediyorum

Sunucu Makinesi Ve Web sitesi Suan Aktif Site Tasarım Kodlamaları Hala Sürüyor Fakat Forumlar aktif.

Keşke sende konuşma tarzını biraz düzeltsen, bu düzeltmeyede her kelimenin baş harflerini büyük yazmayarak başlayabilirsin.
Hestia Uo başarılar dilerim.
Pardon el alışkanlıgı oldugundan dolayı öyle yazıyorum şuan bu yazıyı yazarken bile zorlandım açıkcası :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.