Silindi
Merhaba, arkadaşlar biliyorum bununla ilgili topic açılmış ama yeterince cevap alamadım tüm yardımlarınızı bekliyorum.Ben dün gece 12:00 gibi yeni bir makinaya geçtim ve oyunda şöyle bi sorunla karşılaştım oyunda sekmeler yaşanıyor.ara ara oyunda sekmeler ota taşa takılırsınız ya aynen onun gibi takılmalar yaşıyorum bundan önceki makinada böyle bir sorun yoktu.yeni makinaya geçtigimden beri bu sorunla karşı karşıyayım.sphere.ini deki walkbuffer ayarları ilede oynadım bişe degişmedi???:o_O
Silindi
tüm server tek bir tiledata kullanirsa ayni tiledata'yida muls klasorune atarsan sorun kalmaz
Silindi
Arkadaşım Otlara takılmıyoruz.Normal Koşarken Takılma Yaşanıyor.Frozen Kalırsın Koşmaya çalışırısn ya ara ara öyle sekmeler takılmalar yaşanıyor...
speed scpsi yok demi?speed scpsi bunu yapio tabi baska sebepleride var ama...
Silindi
Novice
0
Speed Scriptide yok..ya daha önceki makinada sorun yoktuda yeni makinaya geçincemi sekmeye başladı ordaki yedek aynen yeni makinada kullanıyorum fakat sorun çıkardı... oldu :)
Silindi
Novice
0
bunun sebebini bilen yok henüz.
ama tahminimce internet bağlantısından kaynaklanan bir sorun.
benim server'ımda da bazen oluyor ama sık değil!
Banada eskiden oluyordu,raskolun da dediği gibi internet bağlantısından olabilir.
ya ebnimde takılmaya başladı ne yapcam stafflara takılmı ama playerlar taklılıo ot olmasa bile
hahhahaha ultimaya patch le olmazsa clienti değiştir. sorun kalmas
aynı sphere başka makinada sorun vermiyorsa, sorunun kaynağı bariz bir şekilde internet bağlantısıdır.
aynı sorun bendede var oyuncu olarak girdiğim tüm serverlarda oluyor çözümünü bulan varmı?up ml var tüm patchleride yüklü
Silindi
Members
0
arkadaşlar tam aksine bendede çalı ve taşlara takılma yaşanıyor onu nasıl halledecem tiledata degistirmeye gittim fakat sonuc degismedi yardımlarınızı beklıorum verdiginiz cevaplar için simdiden tesekkurler..
Takılmadığın bi serverın Tiledata sının uzantısını senin clientının gördüğü tiledata uzantısına çevirirsen olur.Mesela serverın tiledata.acc dosyasını görüyosa takılma yaşamadığın başka bi serverın tiledata.xxx bu xxx i acc yaparsa sorun olmaz.
Silindi
Novice
0.1
Konu Nıye aplandı Yhaf Kac Ay Oncekı Konu

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.