Arkadaşlar ben bu tek tek anim hareketlerini çizerek yeni bi eşya yapmaya kalktım daha doprusu bildiğiniz lap harp ı tek tek cizdim de bunları bir araya getirip .uop dosyası halnie getiremedim yardımcı olabilirmsnz??
UO Animde uop uzantılı hale getirilceğini biliyorum ardından da mizhelengelo da ayarlrını kontro ledip verdataya patchlenceğini de biliyorum ama UO Animde rakam fln istiyo grup acılıyo onu çözemedim... Yardımcı olrusanız sevinirim... Bide şeyi sorucam :D
normalden bi eşya cizsem 0 dan onu nasıl ekleyebilirim verdataya normal uop lu dosyaları patchleyebiliyorum ama :D işte 0 dan yapınca bieşyleri onu eklemesini beceremiyorum...

Bu arada ben amma dertliymişim ya :D :P

Çok az bi kısmı kaldı itşe o anim hareketlerinin onları uop layamadım...

Bu arada resmin çözünürlüğü bayaı bi yüksek ve boyutu azalsın diye gif haline getirdim =)
yukarıya uop halinde patchleyınce inside uo da orada yazdıgın gıbı ısımle gorunmesını saglar
inside uo dan animatıon bolumunden bos bı yer arastır :) oka arkadasım
de işte bn boşluunu dolulu unu auyarlarım patchlerimde o nuamra yerne ve isim yerin e ne yazacaımı çöözemedm :D
bide 0 dan sadece oyle goruntu olarak koncak bi eşya yaptım diyelim onu nasıl pathliycem :D mesela bi mobilya yaptım... ?
onuda gumppatcher dı sanıyorasm onunla yapıcaksın + yukardakı bosluga oyunda ismini ne yazıcaksan o anımlı dalganın onu yaz ısım olarak
anım ıd sıne de ınsıde uo da anımatıon bolumunden esya yerıne gir orada eşyalaruı sıra sıra arastır ve aralrında atlamalı ıd ler olur mesela 0x123 bi atlamıs 0x129 yanı bunun arasında 6 tane var anladınmı sen ornek olarak 0x125 e yerleştirebilirsin yenı anımını okey
pardon mulpatcher ile yapılıyormus anlatımı nı bulamadım ama ben yakın bı zamanda videolu anlatım yaparım

Bu konu Administraktor tarafından düzenlendi(2008-12-14 21:30, 15 yıl önce)
bide şey dicem D:
bunları uo anim de uop dosyası haline getirirken hangi sıraya göre koymak lasım animleri (mesela walk run fidget fln)
? Bu arada gump larla eşya eklenmiyodu :D
Novice
-0.500001
Animtool la Yapabilirsin..
denerim bi ara thx

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.