ARKADAŞLAR ULTİMA ONLİNE Yİ THEABYSS.RU ADERESİNDE OYNAYAN ARKADAŞ ARIYORUM OYNUYAN VARMI ACABA COGUNLUK RUS VE YABANCI OLUGUNDAN SISTEM HAKKINDA BİLGİ EDİNECEGİM İLGİNİZE TEŞEKKURLER..

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2008-10-12 16:51, 15 yıl önce)
Ben oynamıyorum ancak bilgi isterseniz özel mesaj yolu ile verebilirim.
sıtenın ınglızce versıyonunu sec ve bılgı edın.eger ıngılızcemde yok dersen ne ısın var senın yabancı sunucularda !
ARRKADAŞLAR İNGİLİZCE BİLGİM YOK AMA YABANCI SERWERDE NE İŞİM VAR DIYORSAN INANKİ COOK PLAYER ONLINE ANA BABA GUNU GIBI ONLINE PLAYER SAYISI 300 350 DEN ASAGI INMIYOR BIRDE SERWER SKILLCAP 5000 STAT CAP ISE 300 ANICAN COK SEY VAR UO HAKKINDA BURDA FAKAT INGILIZCE OLMADIGINDAN FAZLA BILGI EDINEMIYORUM BU GIDISLE INGILIZCE KURSUNA GIDECEM :p ŞUANDA SKILL CAP IM 2750 2 AYDIR SITEDE SIKIL KASIYORUM 2 AY DAHA KASACAM GALIBA SONRA OYUN BAŞLICAK BIRAZ GARIP AMA BURDA EMEK HIRSIZI YOK BU GUZEL OLAN TARAFI ILGINIZE TEŞEKURLER...
Turk serverlarından hayır yok bende geldim.İngilizcem iyidir yardımcı olablirim sana istersen.
Bende başladım kasıyorum abyys de Yardımcı olursan sevinirim barbarasd....
Bendemi başlasam tavsiye edermisiniz..?
Kingdom Reborn serverinimi diyorsun?
arkadaşlar bende başlamıştım ama runuo bilgim ve t2a bilgim olmadığı için başladıktan sonra 2 gun içerisinde bıraktım.Eğer burdan çoğu kişi başlamayı düşünüo ise bende geliyim.ama beni makro olayını aydınlatmanız lazım.:D.çözemedim gitti:D.msn adresim [email protected]
Herkese Basarilar Dilerimde Turk Uo'sunun Ayri Bi Keyfi Var !
benim ilk mesajım kr içindi.ancak öğrendimki sphere serverıda varmış.ben ona başladım :)
Eski oyuncularındandım zordur güzeldir ama türkiyedeki çoğu oyuncu işkence görür.
marlock ben abyss e kayıt oldum.oyununu indirdim fakat.acc ile girdiğimde bad account name.Please other join guest acc. dio :S:S.nasıl çözücücem
Account ismini veya şifrenin yanlış olduğunu söylüyor e-mail onayı vardı sanırım onu yapmamış olabiirsin bir kontrol et.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.