Web Sitesi: Henüz kurulmadı, script satış platformuyla aynı anda kurulacak.
İletişim : [email protected]( Sadece mail atınız, msn adresi değildir )

Site Tasarımı

Site tasarım hizmetinde hazır site kullanmamaktayız. Site satın almak isteyenlere gelip hazır site kurmuyorum, kendi yazdığım "Intense Site Sistemi"ni satıyorum. Örneği https://www.intense.gen.tr/ de kullanıyorum. Site tasarım konusunda verdiğim örnek adreste gördüğünüz MySQL vb. gerektiren şeyler (account sistemi, player ve guild istatistik sistemleri) sphere tarafına eklenmesi gereken scriptler ile birlikte yapılacaktır. Site tasarım ve script yardım hizmetleri connector fiyatına dahil değildir.

Connector Yapımı

Anlaştığımız sunucular:
Intense
Evaluate Pvp
Silence of Assassins

Connector Hakkında:
* Trina tarafından kodlanmıştır.
* Güvenilirliği kanıtlanmıştır.
* Otomatik güncelleme sistemine sahiptir.
* Otomatik ceza sistemine sahiptir.
* Sphere taraflı PC kontrolü bulunmaktadır, bir hesaba sadece bir pcden girilmesine izin verebilirsiniz veya pc ban atabilirsiniz.
* Illegal programlar fixlidir. (EasyUO, speed (speed için çift koruma bulunmaktadır), vb.)

Fiyat: 60TL. Fiyata güncellemeler, kurulum destek vb. her şey dahildir.

Connector giriş kısmı

Giriş kısmında şekillerde gördüğünüz gibi istediğiniz değişiklikleri yapıyoruz.

Açıklama : Oyunda yetkili olması veya olmaması birşey fark ettirmez. Speed açılır açan oyuncunun clienti otomatik olarak kapanır, eğer olur da bir sorun sonucu kapanmazsa, oyuncu otomatik olarak sphere tarafından algılatılıp jaile atılabilir..
Expert
34.0001
İlle de giriş ekranında bir arayüzle muhattap olmak zorunda mıyız, isteğe göre simgeye tıkladığımızda client açılabilir mi?
Kendisiyle konuştum arayüz çıkar fakat hemen kapanır ve client açılır bir şekilde tasarlayabilirmiş, güncelleme olduğunda haberinizin olması için
Güncelleme olduğunda insanların haberi olsa ne olur olmasa ne olur. Güncellemeler zaten otomatik yapılıyor.

Hiç bir player görmedim ben " Güncelleme var lan oynamayayım " dediğini ^^
güncelleme var kapatın connectoru kota coşcak :D:D:D
Banned
-3
Başarılar umarım istediğin yerlere gelirsin.
Chimes : Güncelleme olduğunda insanların haberi olsa ne olur olmasa ne olur. Güncellemeler zaten otomatik yapılıyor.

Adamın güncellemenin yapıldığını görmesi lazım di mi sonuçta. Boş boş bekliycek mi nolduğunu anlamadan. Haber vermeden nası 30mb'lık güncellemeyi yaptırıcan oyuncuya merak ediyorum, hayır öyle bi yol varsa yapıyım hemen :D Millet gibi programı dondurup bekletiyim mi takıldı mı net mi gitti noldu anlayamasın indiren kişi.

Bu konu Neran tarafından düzenlendi(2011-07-21 12:33, 12 yıl önce)
Expert
34.0001
Oto güncelleme şart zaten. Arayüzden başlata basmak yerine 'güncellemeler kontrol ediliyor' , 'güncellemeler tamam' diyen bir ekran karşımıza çıksa ve otomatik client açılsa olmaz mı acaba ?
Nephthys` 'in dediği işte o oluyor. Çok kolay yapılabilir.
Chimes : Güncelleme olduğunda insanların haberi olsa ne olur olmasa ne olur. Güncellemeler zaten otomatik yapılıyor.

güncelleme olup olmadığını bilmek player için önemli değil zaten mantık yürüt biraz sunucu sahibi için konuşuyorum ben burada playerin connector'ün tipini seçmeye hakkı varmı sence?
Adept
4.3
Konu ile alakasiz kisimlar temizlenmistir.
ShR : Başarılar umarım istediğin yerlere gelirsin.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.