Arkadaslar Öncelikle Merhabalar Ben 56B Kullanan Bir Arkadasım Ama Bende Soyle Bir Kac Sorun Cıktı Ve Yeni Fark Ettim Ben Drake Ve Bear Eklemedim Klasik c_bear_polar cıkarttım Cift Tıkladım Baktım Bindi Sonra İniyor Ama işin Garip Tarafı Ben Böyle Bişey Ayarlamadım Ve Binince Altında Gözükmüyor Bun Nasıl Düzeltebilicez Birde Ne Garipse 3d Binek Ekliyorum inebiliyorum ama binemiyor bir yardımcı olursanız sevinirim :) Özellikle Su Bear Olayını İptal Etme Nasıl Olucak Yada Tamamen Binilebilme
Novice
-14.8
5x clientte gözüküyor onlar ( altında ) iptal etme olayı için defs.scp'i karıştır az.
5x Clientte Calıstıgını Biliyorum Ama 5X Clienti Cözemedim Eğer Yardımcı Olursannız Eyw Olmazsanız Canınız SağoLsun Veya 5x Clienti Bulucagım Bir Link Verirsen Sevinirim
Novice
-14.8
DownloadS bölümünde var.
igrping.dll dosyasını nerden bulucam ? hata veriyor
Master
59.2997
5x clientler Ultima Online klasörünün içinde çalışmaktadır. Dışardan çalıştırmaya kalkınca bu hatayı verir.
Sağolasın
kanka53 : igrping.dll dosyasını nerden bulucam ? hata veriyor
bu dosya zaten ultımanın kendınde var
Ya Birde Belki Cok Soru Sordum Ama ben bu 5x clientleri Kullanmayı Felan bilmiyorum Önericeginiz 2.0.3 e benzeyen bir 5x varmı birde 5.0.3de binek Cıkarmıyor ben connector yaparsam nasıl ayarlıcam bunları :S

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.