Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

merhaba arkadaşlar aşşadaki resimdeki gibi bayrağı nasıl eklerim saolun. Verdata eklemek gerekmiş resimlerini nerden bulucam.

Bu konu Sexy1 tarafından düzenlendi(2008-10-30 11:01, 15 yıl önce)
zaten o bayrak us dan cıkma arastır bulursun us da verilmişti ve okadar basit ki yapacagın sey su o bayragın diregiyle dalgalanışıyla birlikte bir foto bulmak sonra dokumanları arastır mul patcher le yapımı var ben anlatmıstım su an bulamadım ararsan bulursun hocam
tamam araştırmaya bakıcam ama nasıl bir araştırma yapmam gerek ? yani ben konuyu açmadan önce araştırmıştım bilgi bulamadım.yardimin için saol araştırmaya devam ediyorum

araştırmalarımın sonucu olmusuz çıktı ' Bayrak TÜRK verdata bayrak ' diye tarattım ama sonuc 0 aramaya devam etmekteyim. arama motorunu sevmiom birazda ondan kaynaklı olabilir =)

Bu konu Sexy1 tarafından düzenlendi(2008-10-29 23:48, 15 yıl önce)
bende google tarattım etiketler fiLan cıktı ama bende bulamadım acaba kalktımı ? veya silindimi
aynı taktiği ben yaptım ve buLamadım galiba kalktı
sexy1 illa o resimi bulmana gerek yok kendin yapsana ben misal kendi fotolarimi eklemistim heykeller yaptim ustlerine staff kadrosundaki olan arkadaslarin fotoalrini ekledim istedigin seyi boyutunu nasıl yapıcagını bılırsen ekleyebılırsın.
@sexy
kardeşim serverin ismini saklamaya calısmısında altta yazıo be başlat menüsü hizasında :)
kusra bakmayın resimi hemen değiştiriyorum
@Bloodgodtr öyle birşey yapmak istemedim.. zaten server açmayada niyetim yok ! ben kendimi geliştirmekteyim..ve boyutları nasıl kücültmekle ilgili bir fikrim yok anca avatar yapabiliom oda imageshack.us dan =)) bende sadece bu bayrağı istiyorum Bu bayrakta hoşuma gitti yani heykellere kendi resmimi koymam yani genede saolun. hala aramaktayım.
aLın Size Türk Bayrağı Scripti Ama Alıntıdır Göremeyen Arkadaşlar İcin Buldum :)

[ITEMDEF i_multi_turk_Bayragi]
NAME=Turk Bayragi [eXen]
ID=i_exen
TYPE=T_MULTI
CATEGORY=Multis
MULTIREGION=0,0,0,0
COMPONENT=01d09,-1,-3
COMPONENT=01d0a,0,-4
COMPONENT=01d08,-1,-2
COMPONENT=01d0b,1,-4
COMPONENT=01d12,1,-3
COMPONENT=01d11,0,-3
COMPONENT=01d0f,1,-2
COMPONENT=01d07,-1,-1
COMPONENT=01d10,0,-2
COMPONENT=01cf9,-1,-2
COMPONENT=01d0c,2,-4
COMPONENT=01cf8,-2,0
COMPONENT=01d0d,2,-3
COMPONENT=01cf7,-2,1
COMPONENT=01d0e,2,-2
COMPONENT=01d02,3,1
COMPONENT=01d00,3,0
COMPONENT=01cf6,-2,2
COMPONENT=01d03,2,-1
COMPONENT=01d06,0,-1
COMPONENT=01d05,1,-1
COMPONENT=01d04,2,2
COMPONENT=01d03,3,2
COMPONENT=01cf5,-2,3
COMPONENT=01cf4,-1,3
COMPONENT=01cf3,0,3
COMPONENT=01cf2,1,3
COMPONENT=01cf1,2,3

[itemdef i_exen]
name=Turk Bayragi [eXen]
id=i_gold
type=t_eq_script
layer=layer_special

on=@create
attr=attr_invis
bunu biliyorum benim istediğim bu değil
Türk Bayrağı İndir (40 KB)

senin için upload ettim resimde şu...

çok saol =) öpüyorum seni mcx
önemli diil :)
Silindi
Expert
5.4
Serverin ismini gizlemeye gerek yokki zaten yazısının hemen altında kocaman reklamı var :) UoKings
Türk bayrağı ile UO nun alakasını anlamadım gitti. Oyunu yapan yabancı adamlar bile kendi bayraklarını oyuna Art olarak koyma gereği bile duymamış.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.