Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

İşte Son Model Ultima Online Türk Ultima Online Oyuncularının Tek Eksiği :)

Resme Büyük Bakın Arkadaşlar :

Resime Büyük Bakmak İçin : https://img254.imageshack.us/img254/4647/eroticauosb7.jpg

Dizayn By Serkan ERBİL - BARIŞ TUTLU

FİKİR : BARIŞ TUTLU

ULTİMA UYGULAMA : SERKAN ERBİL
Silindi
Members
0
EE Baktık? :huh

:O_o

:((;(

:no:yes:no:yes
Ellerinize Saglık:) Maksat Uo Show Olsun :D
Mükemmel : )) Requiem Bu Arada Nasilsin ?
muhaa serkan erotik uo mu açtın :D
Ya uo'da kim tekerlegi icat etcek merak ediyorum =) Artık 4 lastikli arabalarla acti yapalım =)
Tebrik Ederim Do$tum gzL oLmuş

Emge Saygı.

*xLeria* : Ya uo'da kim tekerlegi icat etcek merak ediyorum =) Artık 4 lastikli arabalarla acti yapalım =)

Ne oLdu $enin İş ? Adamım.:firildak
Beğendinize Sevindim Arkadaşlar Bir Anda Fırladı Ole Bole bişi Yapsak Nasıl Olur Diye

Bu Arada Denizcim O İşi Yapmayıda Düşünüyorum :D Gel Beraber Yapalım Hahahah

Falcon İyiyim Kardeş Sen Nasılsın :)
Ultima Online İlk Çağ Oyunu Araba falan olmaz uo ya
yagiztasel : Ultima Online İlk Çağ Oyunu Araba falan olmaz uo ya
:yes
Requiem115 : Beğendinize Sevindim Arkadaşlar Bir Anda Fırladı Ole Bole bişi Yapsak Nasıl Olur Diye

Bu Arada Denizcim O İşi Yapmayıda Düşünüyorum :D Gel Beraber Yapalım Hahahah

Falcon İyiyim Kardeş Sen Nasılsın :)

İyiym Anıl Ağbi Yoksun Bu Aralar Msn De ?
Silindi
Apprentice
2.1
ilkçağ mı ortaçağ mı? Hem tarihe baktığımzda Romada tekerlekli at arabaları yokmudu? harbi süper olur adamın elinde spear.arabanın tekerlekleri çivili ve keskin bıçaklarla kaplı...pvp turnuvası yapacaksın, offf .. aslında hep Ultimanın Roma Uygarlığı versiyonunu yapmayı hayal etmişimdir..

Şehirlerin adı değişecek..Oyuna girişte öyle herkes kafasına göre isim alamayacak , yüzlerce ismin bulundugu bir liste karşısına çıkacak , karakter oluşturduklarında ismi yanlızca ordan seçebilecekler.. Gaius Julius Caesar(bu owner olarak ben olacağım :) ) Stafflarımın arasında meşhur Brutus bile olacak-remote şifresini bile vercem ona.. Neron 'u da worldbuilder yapacam..Traiano,Augustus,Adriano,Octavian,Marcus Antonius,Maximillianus,Marcus Junius Brutus :D
Ben pek bişey anlamadım :)
mthN anladığım kadarı ile sex büyüsünü atınca o kılığa giriyorsun :)
|EL-Kaide| : mthN anladığım kadarı ile sex büyüsünü atınca o kılığa giriyorsun :)

+1 Doğru Bilgi :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.