Fakat ahlak kurallarına uymayanıda uyarmak gereklidir.Her isteyen istediğini rahatça yapamaz.
Tabi uyarılabilir, ancak bu tatlı dille olmalıdır.

Yine de devam ederse, kimse niye yaptın, niye ettin diyerek adamın üstüne yürüyemez.
Haklısın.
Xlore Yazdıkların ve Anlayışlı Davranışın İçin Çok Teşekkur Ederim.Konu Amacından Çok Saptı Nedense
Nemesis[Berk] : Yaşıma vericek bir durum yok sen insanların ortasında cinsel ilşkiye giremiyorsan bunun sebebi "Genel Toplum Ahlak Kuralları" dır. Ve cinsel tecrübelerim seni asla ilgilendirmez. Şahsen bir bayan bu topici görseydi hakkında neler düşünecektiki düşünen vardır bile. Okey diye prezervatifden bahsetmişsin sanırsam. Insanların bu konuda biliçlendirilmesi için reklamları yapılıyor ve cinsellikle ilgili hiç bir obje içermiyor reklamlar. Ha birde demişsin okulda dağıtılıyor diye. Ben okulda dildo dağıtıldığını görmedim yada elinde dildoyla dolaşan bir şahısı. Buda demektirki bir ahlak anlayışı var ve yapılmaması gerekiyor !.

Dipnot : Ne insanlar gördük yaşı tavana vurmuş. Ne insanlar gördük sakalsız düşünmüş

merak ettim bukadar neden problem ettin bunu? Elinde dildoyla gezme olayını ve u-s'a takılan bayan üyeler geyiğini çözemedim (geyik olduğunu düşünüyorum).
neredeyse 2 yıllık konuyu hortlatmanın amacı neydi? üstelik hiçbirşeyi anlamamışken :D :no
Nemesis[Berk] : Böyle bir saçmalığın hazırlanması ve bunun insanlara "bakın ben bunu yaptım ehehehe" gibi direktiflerde bulunulup bir ödül yada beyeni beklenmesi mantıgına karşıyım nekadar sunucun bir public sunucu olmasada böyle saçma fikirler bile insanların beyninin bulanmasında yardımcı oluyor. Kullandığın objeler zaten ahlak kuralları dışıdırş. Özel olarak kullanıla bir objelerdir. Ve sitemizde sadece ERKEK üyelerimiz bulunmuyor bu sitede KADIN üyelerimizde bulunuyor. Açıcağın konuları onları düşünerekde açman dileği ile.

@Nemesis +1

Genetic : Şu Polemiq Bitsin Bence ? Kilit Pls ...!

Türkçe kelimeler kullanırsan sevinirim. polemik pls? (lütfen.) :)
kadın karakter ne yapacakmış kondomu yaw :P
murizh : kadın karakter ne yapacakmış kondomu yaw :P

kondom deil abi dildo :D sen olayı fazla kaçırmışın :D
çantadaki kondom değil mi yaw_?
Nemesise : Güldüm
Requiem115 : Komik bulmadım
Xlore : Etkilendim

Dağılın ulen :D

Eklemek istediklerim : Varsa bayan üyeler için pek bir problem olacağını düşünmüyorum.Olayı çok abartmayın
*xLeria* : Ya uo'da kim tekerlegi icat etcek merak ediyorum =) Artık 4 lastikli arabalarla acti yapalım =)

Aynen uo'da arabada olsun :) güzel olur bi o eksik
Şu Cılgın Türkler : )) .
bu dildo olayının o kadar komik bi yanı yok aslında ama uğraşmış ne diyelim herkese condom.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.