Electronic Arts(EA) çatısı altında yoluna devam eden, yıllardır oynadığımız ve zevk aldığımız Ultima Online bünyesi gelişmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda yeni bir sürüm daha ortaya çıkartan Ultima Online aslında bizlere Kingdom Reborn ile çizdiği yolu biraz olsun fark ettirmişti ancak yeni sürüm Stygian Abyss(SA) sürümü grafik konusunda çok ileri düzeyde gelişmiş. Henüz test aşamasında bulunan bu sürüm aslında incelendiğinde Ultima'nın bir devrim yarattığını ve görsel olarak çok büyük bir yol kat ettiğini sizlerde göreceksiniz. Bizlere online oyun aşkını aşılayan Ultima Online Stygian Abyss'ten sizlere bir kaç görüntü ve yenilikleri tanıtacağım. Umarım sizlerde benim gibi beğenirsiniz.

Renders
Gargoyle Male

Gargoyle Female

Screenshots(Ekran Görüntüleri)

güzel görüntüler
Tüm resimleri indirmek için Tıklayın
Bende Beyendim Guzel Olmus
bu ultima online mı :|
batuhan92 : bu ultima online mı :|

yok cs.

zaten bu konu eques tarafından daha detaylı verildi diye hatırlıyorum

eski konunun linkini bulmakla uğraşamam aklıma geldi sadece.
Novice
-0.500001
Abi Muthis Goruntuler De Bunuda Paralı Yapar Ea Games Hayini
Nowanka : Abi Muthis Goruntuler De Bunuda Paralı Yapar Ea Games Hayini

şu anda oynadığın uo versiyonu zaten paralı değil mi ? tabi biz para vermeden kaçak oynuyoruz.merak etmeyin bununda türkiyede sunucusu açılır yakın bir zamanda.
Aramachus :

yok cs.

ciddimisin bende gta sanmıştım :p
Novice
-0.500001
Aramachus :
Nowanka : Abi Muthis Goruntuler De Bunuda Paralı Yapar Ea Games Hayini

şu anda oynadığın uo versiyonu zaten paralı değil mi ? tabi biz para vermeden kaçak oynuyoruz.merak etmeyin bununda türkiyede sunucusu açılır yakın bir zamanda.

Abi Orjinalde Oynamak Ayrı Bi Zevk Gibi Glio ßana Oynamak Kısmet Olmadı Ama Hic Olmassa Player Kalitesi Artar
Aramachus :

yok cs.

Evet eques arkadaşım paylaşmıştı ancak ben ekran görüntüleri ile paylaştım oyun görüntüleri yoktu.
Beyler bu sürümün linki warmı indirip bakmamız için?
Karakterin boyunun orantısı biraz küçük gibi geldi ama hoş detaylar var.
Bence devrim yaşanır :) bilinmeyen bir map özellikler yenilik daima ilgi çeker :)
bu şimdi tam olarak ne oluyor? aos ml tarzı sürüm mü yoksa elimizdeki sürümlere ek paketmi?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.