buna nasıl kayıt olabiliriz?

bir sınırlama varmı yani örnegin 1000 kişi arasından 10 kişiyi seçiyorlar gibi ? yoksa herkesi alıyorlar mı ?
Ne demek isdediğinizi anlayamadım.
şimdi bunun open betası var.kayıt olmak istiyorum.otomatik mi alıyor kayıtları ? yoksa siteden mi alıyoruz kayıtları? kayıtı biz alıyorsak yani 1000 kişi arasında 10 kişi gibi mi kayıta alıyor? herkesi almıyor mu?
121212 : şimdi bunun open betası var.kayıt olmak istiyorum.otomatik mi alıyor kayıtları ? yoksa siteden mi alıyoruz kayıtları? kayıtı biz alıyorsak yani 1000 kişi arasında 10 kişi gibi mi kayıta alıyor? herkesi almıyor mu?

Onlar İnsanda Bİz Değilmiyiz :D Otomatik Kayıt olmaz bizim olmamız gerekir ama 1000 kişinin içinden 10 kişi falan olayı olmaz .
Beta testerler zaten seçilmişti diye biliyorum. Test ederken de bir kelime dışarı vurmuyorlar beni çatlatıyolar. Tester alımı yok galiba.

Bu arada stygianın giriş müziğine hasta oldum ne süper birşeydir o stones 1 bu 2
stygian abyss oynuyor musun ?
Master
59.2997
Xantier : Beta testerler zaten seçilmişti diye biliyorum. Test ederken de bir kelime dışarı vurmuyorlar beni çatlatıyolar. Tester alımı yok galiba.

Bu arada stygianın giriş müziğine hasta oldum ne süper birşeydir o stones 1 bu 2

Intro müziğini dinlemek isteyenler için youtube'a upload ettim, buyrun :)

https://www.youtube.com/watch?v=IzQaNd1gFcM
ozman sende adam gibi bnm söylediğim konuya cvp wer ben ne soruyorum sen ne cvp weriyosn sen burada ne görev yapıosun adam gibi yap deli etme beni
Youtube'de herhangi bir sorun var sanırım. Videoları çalıştırmıyor. Eğer başka bir siteye upload edersen iyi olur, bizde izleyebiliriz :asik2
121212 : ozman sende adam gibi bnm söylediğim konuya cvp wer ben ne soruyorum sen ne cvp weriyosn sen burada ne görev yapıosun adam gibi yap deli etme beni

hahah dövcek sandım bi an :D
coyote :
121212 : ozman sende adam gibi bnm söylediğim konuya cvp wer ben ne soruyorum sen ne cvp weriyosn sen burada ne görev yapıosun adam gibi yap deli etme beni

hahah dövcek sandım bi an :D

gerekirse döverim işini doğru düzgn yapmayan bi adamdan ne beklenirki adam edecen yardım edecek adam olmamış bunlar yaşları kçk

// Kimse sizin uşağınız değil, dediğinizi yapmak zorunda da değil. Yardım çağrısında bulunduktan sonra insanlar gerekli görürse size yardımda bulunur. Bir daha bu tarz bir tavırla karşı karşıya gelirsem hesabın site üzerinde süresiz şekilde kapatılacak, burası kimsenin çiftliği değil istediğiniz gibi davranamazsınız, her platformun olduğu gibi buranın da belli başlı kuralları vardır, kuralları aşmadan adabınızla yardım isteyin.

uyarı +3 / kilitlendi.

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-08-20 20:10, 14 yıl önce)
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.