Arkadaslar söyle bir şey yapıyorum yardımcı olcaklar bana ulaşabilir..
Projem: Suanda baslıktada gördüğünüz gibi online Tv actım. Nasıl yardımcı olabilirsiniz bana kendi uo oynarken cektiniz videoları göndererek
Ultima Online Tv ekleyeceğim. Ve en kısa sürede herkeze acıcağım..
İletisim:[email protected]
Selam tunik ,

Projeyi birazdaha açarsan.. Çok güzel videolar ve resimler sana ulaşacakdır.Nasıl bir TV kanalı bu acaba ?
İnternetten izleyebileceğiniz bir şey her türlü özellikler var hatta server tanıtımları filen olcakvs ona benze bir şey ama tek bir şey var internet üstünden izlenmesi.
youtube gibi birşey ama sadece ultima-online videoları
hyr youtube gibi bir şey deil normal ekran tv ekranı gibi atv, kanal d gibi işte
Anlıyorum
vaow :D merak ettim bak ne zaman acilir videolar neye yönelik olcak yani bölümlümü olucak mesela script bölümü action bölümü :D
ilgi cekici [u-s da olay alt yazi gecior :D
Arkadaşım Görüntü Kalitesi Düşük Olacaktır
Marlock : Arkadaşım Görüntü Kalitesi Düşük Olacaktır

olsun kalite dusuk olsun bole projeler olsunda :D tunahan bizide artık site admin fln yaparsın ben tonla video gonderirim :D spawnda binek alırken mesala...
heycanlandım :D
etkileyicixP
Arkadaşlar ilk başta özür dilerim cevap yazmaya anca vakit buldum. Arkadaş icerigi söyle olcak. Belirli saatlerde degisik programlar mesela Script yazma dersleri vs Degisik etkinlikler usda önemli bir bilgi oldumu ekranın alt tarafında olay olay olay Usda Son dakika vs onun gibi tabi arkdaşlar bana diyorsunuz gönderirim ama ilk olarak benle iletişime gecin. Suanda tv acık ama hiç kimseye düzenlemeden gösteremem. Yani kötü bir şekilde kendime yakıştıraramam.
Bu projeyi yapınca ayrı bir başlık altında söylersen sevinirim heyecanlandım şimdi (:
Projeyi halletmeye calısıyorum. Ama unutmayın ki iyi bir şeyler içinde bana uzman yardımcı olabilicek elemanlar arıyorum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.