Tunik biliyorsun demi o nasıl bw yer ve baya bir gb web alanına lazım.BUNLARI karşıladın mı ?
DüŞÜNÜN netten fb tv falan izliyom bazen genede kalitesi çok düşük bide yani kaynaksız desteksiz görüntü kalitesi düşünemiyorm ama inş iyi olr
Bende yaptığın ilk programa konuk olabilirim yani :D
Web alanı filen diyorsunda hepsi hazır zaten. Hem yer kaplamaması icin youtube yüklüom ordan tvye hazırlıom. Fazla yer kaplamaması için.
Her şey halloldu. Siz sorun etmeyin...
"Action'ın Sesi" adlı bi program hazırlıcam senin için
UoTube.com güzel olabilir.
Evet "uotube.com" güzel bir alan adı.
Web sitenizi U-S { Ultima-Strike } a bağlama sebebinizi öğrenebilirmiyim acaba ?
Güzel Olur Video & Reism Gonderirik.. ;)
Sadıç Sen Hazırla Canlı Yayına Bile Çıkarım.:D Yeterki Hallet Şu İşi Biri Uoda Hava Durumu Sunar :D Biri Anahaber Bulteni Hatta Ali KIrcayı Alak :d Uo Haberin Merkezi Sana Yemin Ederim Bi UYdu İle Anlassak Artık Neyle Anlasırsak Olur Bilmiyorum Tv Kanalı Yaparıs :S Tabe Abarddım Glb :D
Sadece sphere ile bırakırsanız ( derslerı ) kapatın o siteyi :D RunUO da olsun.
Bence bu proje yatar.Çünkü;

Videolar youtube'ye yüklenecekmiş.Youtube sürekli kapanan bir site :D Görüntüler you tubede olunca mecburen küçülmek zorunda ve görüntü kalitesi eminimki berbat olacaktır.Buraya yüklediğin videoların onaylanmasını beklemek zaman kaybı.Başka birşey bulmalısın bence.
Youtube kapansa bile bizde acık oluyor neden dersen youtubeden linki alıoz kendi tvnin içinde kayıtlı kalıyor. Hiç bir zaman silinmiyor.
Peki görüntü ne olacak? Mesela video çekerken yazı falan yazarsan onları okumak için microskop gerekebilir :) Elinde bir video varsa bana download linkini gönder senin için bir yöntem deneyeceğim. Bendeki videoların hepsi +18 olduğu için gösteremiyorum :D
Novice
-0.500001
Vdio Cektiiniz Programın Linkini Atın 1haftada 10-15 Acti Vdiosu Hazır ;-)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.