arkadaşlar şuan bende AMD Atlohn(TM) 64 processor 3200+ 2.0 ghz işlemci ve 512 mb ram son olarakta 256 geforce 5500 fx bi ekran kartım var ama şöyle bir sorun varki anakartımı değiştirmeden önce normal uo oynuyordum şimdi ise sanki speed varmış gibi kare atlıyor ve duz yol giderken sanki grava çarpmışım gibi takılıyorum bu sorunu cok arastıdım ama bulamadım çoğu oynamaktan zevk aldığım serverden bu yuzden banlandım aranızda bu olayı çözebilmek için bir bilgisi olan varsa lütfen yardım edermisiniz

Şimdiden Butun Yorumlara teşekkurler

Bu konu imagerol tarafından düzenlendi(2010-05-15 17:32, 13 yıl önce)
Oyunda optionstan Miscellaneous bölümünde use circle transparency circle butonu işaretli ise onu kaldır. Gene optionstan Display bölümünde altta enable frame skipping.... var işaretli ise bunuda kaldır. connectorda Cpu düşürücü hizmeti varsa cpu yu etkisizleştir sorun yaşamazsın.
saol dediklerin için denedim Ama yine aynı bir değişiklik olmadı

Bu konu imagerol tarafından düzenlendi(2010-05-15 20:39, 13 yıl önce)
arkadaşım bu dediğin sorunların hepsi bndede mevcut halen kendi kendime araştıra araştıra bu yolu buldum bu dediklerimi doğru bi şekilde yaptıysan sorun kalmaması gerekir hangı serverda oynuysan bana pm yoluyla ulaş yardımcı olmaya çalışırım.
Evet kardeş aynı sorunu bende yaşadım.
Ben şu şekilde çözdüm
İlk olarak ekran kartını yükledim düzeldi.
Lag olursa optionsdan müzik ayarlarını kapa düzeliyor.
Olmadı java programını yükle
müzik olaylarını kapa artı uo yu kaldır tekrar kur patch yapma arada verdata karısıyor klasörde bir ton client mevcutsa bunları yasaman normal birde hangi sunucuda bunu yasıyorsun bi yaz
sunucu farketmiyor butun sunucularda mevcut dediklerinizin hepsini yaptım sonuc aynı connector fark etmiyo isterse dunyanın en iyi connectoru olsun sppeed atıyorum
bu arada ekran kartı yuklu(tak calıstır kendi yukluyor)

Birde java programı derken ?
google de java diye arat yükle
Javayla uo nun ne alakası var?
birader senin sorununun nedeni bilgisayar özelliklerinin oyuna oranla yüksek olması aynı şeyleri bende yaşıyordum ki hala yaşarım ama oynamadıgımdan artık sorun olmuyor :D serverdaki speed engelleme programı aktif oluyor ve seni sendeletiyor herneyse bu problemin bir çözümü yok ya bilgisayarlarınn özelliklerini düşürceksin ya speed programını bulup ordan oyunu dengelicek şekilde yavaslatacaksın . ama bunları yapmak istemiyorsan mesela action sırasına pesine takılırsa 10 kişi düz bir şekilde koşma düz şekilde koşarsan serverdaki aktif speed testi senin charına uygulanır ve speed testine alınırsın ve sekmeye başlarsın.10 kare düz gidiyorsan 2 kare çapraz git . burdan speed kullanmadıgınz belli oluyor gm ler hiç cakmıyordu ^^D neyse hadi kolay gelsin bol actionlar.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.