Arkadaş bir UO serverı için, önerdiğimiz özellikleri istemiş.

Bir sunucunun hızını belirleyen en önemli etkenlerin başında gelir işlemci.

Tartışacağız tabi ki.
Silindi
Novice
5
işlemciyi tartışacağımıza onun yerine makina ozellikleri yazsak daha iyi olmazmı??
Amd bir pc'nin eğer fan'ı iyiyse yani işlemciyi soğutabilirsen en iyi performans ı alabilirsin. Ama fan'ın iyi değilse AMD işlemci çabuk ısınır çabuk yorulur AMD işlemci. Fanın iyi değilse AMD'ye kalkışmıcan xD
Tabi..

Orta halli bir sunucu

AMD 3700 üstü bir işlemci.

1 Gb Ram

40 GB Hard Disk

eğer %100 Dedicated'sa şu an Türkiyedeki bir çok sunucuyu sorunsuz kaldıracaktır.

Bu konu Xlore tarafından düzenlendi(2008-02-04 02:39, 16 yıl önce)
bytmraron:
Sen bana guzel bir proje ile gel sponsorun ben olucam madem o kadar cok bilgin var server ısmını vermeden bana neler olucagını neler yapıcagını ne gibi bilgielriniz oldugunu kaç kişi oldugunuzu ozelliklede yasınızın kac oldugunu soyle butun bu bılgılerı ver ben sana gozum kapalı makına vericem sponsorunuz olucam siteyide kendi ellerimle yapıcam
ya birader ezikmisin adam niye yapacağı sistemi sana sölesin :D
Silindi
Members
0
Overlock olucaksa interl olmuyacaksa amd =) tabi intel arayı 2007'de bayağı açtı ama olsun amdye yararınız dokunsun batmasın bari:D
@arco
Abim adam sistemlerimi ver diyo. Projeni anlat diyo. Ezik diyene kadar yazıları oku önce.
Silindi
Members
0
arco :
bytmraron:
Sen bana guzel bir proje ile gel sponsorun ben olucam madem o kadar cok bilgin var server ısmını vermeden bana neler olucagını neler yapıcagını ne gibi bilgielriniz oldugunu kaç kişi oldugunuzu ozelliklede yasınızın kac oldugunu soyle butun bu bılgılerı ver ben sana gozum kapalı makına vericem sponsorunuz olucam siteyide kendi ellerimle yapıcam
ya birader ezikmisin adam niye yapacağı sistemi sana sölesin :D
Kıskandıysan sanada sponsor olabilirim
Abi banada olurmusun ardıl abee :D
@ranger
adam projeden kastı küresel ısınmaya karşı olmucak sanırım ben olsam aklımdaki projemi söylemezdim kimseye. sponsor olma mevzusuna gelince parası yoksa yapmıcak saten arkadaşında parası var ki soyunmuş bu işe

kıskanmadım paran çok sanırım :) herkese sponsorluk teklif ediyon. kaç servere sponsorsun bukadar cayırtı ?
Silindi
Members
0
lan senın kopeğin olurum ezigim ben milletin sistemlerini calıyorumbu yolla sende senin sistemlerini soyle olurum bak sistemlerini soylemessen olmam
@arco
Ranger değil abim o RAGNAR. Okuman yokmu senin?
Silindi
Members
0
Abicim sen proje diyince aklına ne geliyor sistemmi geliyor proje farklıdır sistem farklıdır ben sana soylim bir proje vardır frp uzerine kuruludur bir hikaye ustune yapılır. Misal daha acılmadı acılmasınada daha cok var umarım reklam olarak kabul edilmez bfmeuo bu server'ın projesi Yuzuklerin Efendisi ile Ultima Online birleştirmek bu bir projedir mesela bir tane sistemleri var guard bu proje degildir sistemdir yasının 20 olduguna eminmisin
gelsene bana bi projeyle bende öğrenmiş olurum proje nedir dimi abi
Pff konuyu nereye taşımış adam ya :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.