[Ragnar] : Tymaron un dediği gibi erador packden rp veya powerplay serverları açıldı ondan sonra yok sistemleri biz yazdık biz ettik oluyo.
+ikibin

bana gelen benim bomberman sisteminin en tepesinde yazan yazılar şunlar :
//////////////////Yazan : Anonim /// Düzenleme ve Komutlar Ekler : R3qu!3m ///
////////Yeni Komutlar :
//// .bomb - Oyuncular bu Komutla Yere Bomba Koyarlar.
//// .bombmaster - Staff'lar Bu Komutla Bomberman Alanina Giderler.
//// .bombacial - Bomberman Oyununa Oyuncu Dahil Etmek Icin.
/// .bombacicikar - Bomberman Oyunundan Oyuncu Cikarmak Icin.
Valla benim dün bir serverim vardı :((

ama kapandı! @ikissyoudie birde pvp serveriydi belki inanmassınız ikinci gün 65 player oldu ama bende 51'in fotosu var :no

burağada sorabilirsiniz. Hosting firmamızdır kendisi :)

pvp veya rp olup olmaması önemli değil önemli olan server içinde yoğunluk ve ortam oluşturmak ozaman rp'de nekadar zevk alıyosanız pvp'dede alıyosunuz.

Serverin kapanma nedeninide söyleyim :) nekadar mutluydum 65 - 70 Online olduğunda meğersem diyer arkadaşlar beni atmışlardaaa hosting'in şifresini değiştirmişlerdee haberimiz yok.

bende dedim sen inanmıyormusun o 60 playeri benim çektiğime ? hyr yanıtını aldım ee hyr yanıtını aldığım şahısta 30 dakika sonra girip baktığına sitesinde kocaman Hack yazıyor + serverde 10 player :) (scriptlerde bana ait)

düpe düz kazık yedim valla :D

ama sonuçta bu olmadan önce pvp'nin tadını çok iyi alabiliyorlardı!
[Narcotich] : Valla benim dün bir serverim vardı :((

ama kapandı! @ikissyoudie birde pvp serveriydi belki inanmassınız ikinci gün 65 player oldu ama bende 51'in fotosu var :no

burağada sorabilirsiniz. Hosting firmamızdır kendisi :)

pvp veya rp olup olmaması önemli değil önemli olan server içinde yoğunluk ve ortam oluşturmak ozaman rp'de nekadar zevk alıyosanız pvp'dede alıyosunuz.

Serverin kapanma nedeninide söyleyim :) nekadar mutluydum 65 - 70 Online olduğunda meğersem diyer arkadaşlar beni atmışlardaaa hosting'in şifresini değiştirmişlerdee haberimiz yok.

bende dedim sen inanmıyormusun o 60 playeri benim çektiğime ? hyr yanıtını aldım ee hyr yanıtını aldığım şahısta 30 dakika sonra girip baktığına sitesinde kocaman Hack yazıyor + serverde 10 player :) (scriptlerde bana ait)

düpe düz kazık yedim valla :D

ama sonuçta bu olmadan önce pvp'nin tadını çok iyi alabiliyorlardı!

Bak arkadaşım önerilerin için teşekkür ederim.Bak ben pvpye bir şey demedim.Yada dediysem bile demek istemedim özür dilerim.Fakat ben bir kaç yıl sadece pvp serverlarında oynadım ve artık pvp serverları beni o kadar eğlendirmiyor.Rp serverinde hem pvp hemde rp yaparken daha çok eğleniyorum.Mesela birisinden kaçarken durr seni kalleş ! diye bağırması bile benim hoşuma gidiyor...
Host Tr olsun makinanın pekde önemi yok diye bilirim önemi yok derkende celeron 400 mmx falan olmayacak :P
tek taraflı Vps Intel P4 3,0 Vede yukarsı ile 1gb ram olsun bu seni ilk etapda idare edebilcek bir makinadır piyasada ortalama en düşük aylık fiyatıda 65/70$+kdv olarak temin edebilirsin ama büyük bant genişliği vede hat kiralaması ile açmak istersen aynı özellikdeki Dedicaded makinanın fiyatı sana 10Mb bağlantı üzerinden en aşyağı 215$+kdv olarak gelir. Yok ben iice uçmak süper bişi olsun isterim dersende Co-Location isterin dersen Aynı özelliklerdeki makinanın maliyeti sana 750$+kdv olarak gelir karar senin. Geneldede Co-location hizmetindede 6 aylık yada senelik sözleşmeler imzalanıp ödeme bilancosu ona göre çıkartılır.
Ben host buldum fakat vps olup olmadığını bilmiyorum...Özellikleri bunlar

Intel® Pentium™ IV 2.4 GHZ
1024MB DDR-RAM
80GB 7.2K RPM IDE-HDD
3000GB Bandwidth
Eğer bu hosting firmasını biliyorsanız vps mi dedecaded mı olduğunu söleyebilir misiniz ? smyrna Hosting
Bunu firmanın yetkililerine sormak lazım herhangibir bilgi yok ama dikkatimi çeken olay 3000gb bw tr için fazla bağlantı tr olmayabilir buna dikkat etmelisin tr olmadımı makinan mac bile olsa bir anlamı kalmaz.

Şuanda yetkililerle görüştüm
Konuşmalar aynen böledir.

Serkan Cetintopcu: iyi günler buyrun

Cenk: İyi Günler ben sizin kiralık sunucular hakkında bilgi almak istiyorum

Cenk: öncelikle sunucular tr lokasyonmu değilmi _?

Serkan Cetintopcu: tr location değil malesef

Cenk: hmm Oldu teşekkür ederim ii çalışmalar dilerim

Serkan Cetintopcu: tşkler iyi günler
Şimdi tr olmayınca ne gibi bir eksikliği oluyor ?
Silindi
Novice
0
Bende dahil olmak üzere herkesin aklı başına gelmiş sanırım.Bundan sonra pack yayımlamayalım ki.Artık işi bilenlerin bilmeyenlerden biraz farkı kalsın.Lüftfen !
Sus be sercan :D
Sercan haklısın :)

ama pack yayımlayanların belki bi hırsı vardır?
Ne gibi hırsı olabilirki :D
Sen iyi biliyon burak :@
Ya şimdi nereden nereye :D:D
ikissyoudie12 : Arkadaşlar bir uo serveri kurmayı planlıyoruz bir kaç arkadaşımla birlikte...Fakat daha önce hiç server kurmadım.Bu nedenle hangi sunucunun(serverin) ne kadar player taşıyacağını lagsız oynanacağını bilmiyorum.Yardım edebilecek bir arkadaş varmıdır.Önerdiğiniz bir sunucu özelliği ???

Bir Üstteki veya Bir Alttaki topic'i açan arkadaşa gönderme yapıyorum...
ByTymaron : eee Zamanında Nebula Scp Pack Ve Paticik Yayın yapmasaydı bunlar olmazdı hiç kimse pack yayınına karşı cıkmıyorki pack yayınları durdurulsa 1.5 2 aya kalmaz ezık server olmaz ortada bir erador pack yayınlandı butun herkes rp server actı vay halimize

Uzun süredir U-S ye hiç post atmadım. Uzun süre boyunca hep dışarıdan izledim, kimler neyi savunuyor diye.
Ve bu Erador konusu hakkında, script pack hakkında bi yorum yapmak boş geliyordu hep. Nasıl olsa herkes kendine göre davranıyor, yanlış mıyım ByTymaron, yanlış mıyım Emir, Özgür,Sercan,Semih, yanlış mıyım Deniz, yanlış mıyım Ragnar...

Ama baktımki U-S arama motoruna ne yazsam, mutlaka Erador adı geçmiş, bu olay hep tartışılmış.
Bekledim, bekledim ve şuan şu kısa mesajı yazıyorum.

Gerçekten sizin gibi insanların gerçeklerin Erador packine ait olduğunu savunmanız beni çok sevindirdi.
Teşekkürler ByTymaron, Ragnar ve diğer bu konuda mantıklı olan herkese...
Zaten ben bu sinirle yakında, antipack diye bi site felan açıcam platform (= Böyle birşey olamaz yani. Dünya&裟da eşi benzeri yok bu olayın.

Neyse yakında herşeyin, yerli yerinde olduğu birşeyle hepimiz karşılaşırız elbet. Unutmayın her annenin bir çocuğu vardır, çocuk yaşar ve olması gereken yer annesinin yanıdır. Çocuk ölürse, anne üzülür. Ama çocuk daha yaşıyor gençler. Bakıyorumda o çocuğun bir sürü üvey annesi olmuş.

Öz annesi yaşıyor unutmayın...

Hayırlı günler.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.