Beyler Selamlar Daha Onceden Topic Varsa Bulamadım Bunla İlgili Belkide Tek Bende oluyodur Bole Bişey
Ultima Online ML yukledigim zaman brit mezarin sag taraflarına ilerleyince client gocuyor ve yeniden giremiyorum sadece bendemi bole ne yapmam gerek duzelmesi için?map dosyalarınımı deiştirmeliyim
Şöyle Anlatiyim O Göçen Yerde Gerektiğinden fazla İtem's Vardır Orayı Geçmeden Nukelemen Lazım [ Eğer Snn Sphere'ndeyse Baska Bi Serverdeyse Onda Böyle Bir Sorun Vardır

Örn: Karaya Sea Çıkarırsan Göçer :)
yok ondanda deil hiç item yok her serverda aynı sey oluyor.oraya gecince kitlenio eski uo da ice dungeonda 2.kata inince gocerdi buda onun gibi oraya gecince bidaha giremiorum
Evt sorun şunda n kaynaklıdır. UO ML de Britain Territory yakınlarında bir yer war map0.mul scp de war yani bu. Eğer ml uyumlu bir client kullanıyorsanız. Bunun sebebi budur ayrıntılı bilgi için msn adresimizi kullanabilirizi.
Ağlayan Alemmi Sizmi ?

[ İmzanı Değiştir. ]
ağaç patch kullanıyorsan göçer agaç patch AOS de çalışır
Writing : Ağlayan Alemmi Sizmi ?

[ İmzanı Değiştir. ]

Kişisel konuları görüşmek isterseniz. [email protected] msn adresi herkese açıktır. Çekinmeden konuşabiliriz/siniz.

Bu konu [Holygun] tarafından düzenlendi(2007-09-11 11:15, 16 yıl önce)
Writing : Ağlayan Alemmi Sizmi ?

[ İmzanı Değiştir. ]

senin burda bu adama bu lafı söylemen senin bu adamları çekememendir ;) çünkü koca platformda şu mesajı bi tek siz attınız.bide içinde emir bulunduran sözcükler kullanma!
Bnmki Emirse

içinde emir bulunduran sözcükler kullanma! Bu laf ne ?

Pff Sizle Uraşamam

**Lafı Sokar Ve Oradan Uzaklaşır [ Gelmemek Üzere ] **
Bak spheretables dan scripts teki map dosyalarını tanıttıgına emin ol.Ve mesela map0.scp var degilmi o zmn ultima online icinde sunlar olmalı staidx0.mul vs tam hatırlamıyorum ama bunları uo nun içine bakarak anlarsın.Scripts de olan haritanın uo da karşılıpı olmazsa bu hata olur.
anladım halloldu sanırım saolun

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.