Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaşlar ultimaya başlamayı düşünüyorum, hep sphere tabanlı sunucularda oynurdum fakat gördüğüm kadarıyla esenyel hüsranından sonra sphere hayallerim suya düştü. Artık oynanacak pek sphere sunucusu kalmadığına kanaat getirdim ama halada oynamak istiyorum, gördüğüm kadarıyla runuo serverı var vede baya player mevcut.
Sizce RUNUO nasıldır?
- Zevklimi ?
- Artıları eksileri nelerdir ?
- Arada ne gibi farklar var ?

Veya başka bir versiyonunumu oynamalıyım? Uzun süredir gelişme v.s. takip etmiyorum ama içimdeki UO aşkı ölmedi daha :)

Şimdiden yapacağınız arkadaşça yorumlara teşekkür ederim.
Ultima Online'a yeni başlamış birisi olsaydın (hiç oynamasaydın) Runuo kadar zevklisini tadmazdın.

Bu aynı Mac kullanmaya benzer. Windows'a alışmış birisi Mac'i sevmez. Halbuki Mac kullananlara bir sorun bunu :D

Runuo sistemleri oyun işleyişi, pvm ve pvp'leriyle çok zevklidir. Hele sağlam bir arkadaş grubuyla Şampiyon kesmeye gittiğinde o zevki gerçekten yaşarsın. Sphere'de pvm pek eğlenceli olmasa da, runuo da o bile eğlencelidir.

Ancak her zaman söylemişimdir, Sphere'e alışmış birisi, runuo'yu sevemez.

Denemesi bedava, kaybedeceğin pek birşey yok, dene gör.
Teşekkürler tukrok, deneyeceğim ya can sıkıntısını atlatırım hiç yoktan şu ramazan gününde =)
Şuna RunUO değil de AoS, ML denilse güzel olurdu.. RunUO'yu ayrı bir UO sananlar oluyor çünkü.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.