Merhabalar, uzun caba harcadıktan sonra nihayet connectorumuzü bitirmiş durumundayız ve artık satışa hazır hale geldigine kanaat getirdik.

Daha detaylı ücret hakkında konuşmak için lütfen msn ekleyiniz.

Ücret : 40 TL

Connector tasarımını nasıl istiyorsunuz

Connectorde nelere yer verilsin.

En kısa sürede ücret ve Connector tasarımları için ayrı bölümler açılacaktır.

Bunun gibi isteklerinizi yazarak iletişim kurabilirsiniz.

Connector Durumu
Engellenmiş Olan Illegal Programlar
*Easy Uo
*Speed Hack
*Teot
*Eager

Connector Güncellemeleri ;
*Connector Güncel Kısa Duyuru Sistemi (İsteğe Göre)
*Etkinlik Birincileri Connectorde Belirtme (İsteğe Göre)
*Connectorde Yeni Sürüm Çıktığında Otomatik Olarak Güncelleme.
*Top10 Guild Connectorde Belirtme.(İsteğe Göre)
*Top10 Player Connectorde Belirtme(İsteğe Göre)

[email protected] Adresinden iletişime gecebilirsiniz.

.Net Freamework 3.5 Connector Açılmıyor Diyenler Yükleyebilir.

Test Programı

Test connectorü sizin localinizdeki sphereye göredir, test etmek isteyenler localden sphere açıp anti hackleri test edebilirler.

Site: UoConnector

İsteğe Göre ;

Bu konu !Blues! tarafından düzenlendi(2011-08-19 11:57, 12 yıl önce)
Novice
11.9
https://www.ultima-strike.com/forum/ultima-online/uo-connector-yaparken-baz-q46836#387504

Siz ciddi misiniz ? Sordunuz öğrendiniz ve satış yapabilecek kıvama mı geldiniz ?
Test connectoru yayınlanmıştır, test edebilirsiniz.

Bu konu !Blues! tarafından düzenlendi(2011-08-21 03:54, 12 yıl önce)
Novice
11.9
Başarılar dilerim, hayırlı işler o halde.
Teşşekkürler.
Görüşünü güzel gözüküyor hakan , işlevide iyiyse satar
Test programı hazırlıyorum.
Bilgeliği ucuza satmak bedeni o..pu gibi satmaya benzer derdi sevdiğim bi abim.40 tl ye satılan bişey ne kadar verimli olur bilemicem.Yine de başarılar
ah ah programlamaya başlayan her uocu connector hayaline dalmak zorundamı kardeşim. Hem kârsız iş hem bu kadar basit değil kardeşim yayınla bi test 15 saniyede nasıl kırılıyormuş göstereyim sana.. Para kazanmaksa maksadın git web tasarım öğren 50 kat fazlasını kazanırsın emin ol.

Ha bu arada onClose eventinde clienti kapattırmakla veya task manageri engellemekle bu işlerin bittiğini sanma ;) zaten herhangi bir programı direkt olarak kapattırıyorsan 5 para etmez :D

"visual basic ile tasarımını yapıp başka bi programlama dili ilede güvenligini yapan kişilerde var ;)" komiksin.
nuker : ah ah programlamaya başlayan her uocu connector hayaline dalmak zorundamı kardeşim. Hem kârsız iş hem bu kadar basit değil kardeşim yayınla bi test 15 saniyede nasıl kırılıyormuş göstereyim sana.. Para kazanmaksa maksadın git web tasarım öğren 50 kat fazlasını kazanırsın emin ol.

Ha bu arada onClose eventinde clienti kapattırmakla veya task manageri engellemekle bu işlerin bittiğini sanma ;) zaten herhangi bir programı direkt olarak kapattırıyorsan 5 para etmez :D

"visual basic ile tasarımını yapıp başka bi programlama dili ilede güvenligini yapan kişilerde var ;)" komiksin.

Dll dosyalarını c++ ile yapmıyormusunuz ;)

Test connectorünü birazdan koyucam, indirip deneyin ondan sonra yorum yapın.
Başarılar
Dil dosyaları nedir kardeşim? Daha terimleri bilmiyorsun. Dil dosyaları değil o programlama dilleri denir ona. Önce öğren bunları. Ayrıca hangi dilde hazırlarsan programı başka dil ile kodlarına müdahale edemezsin. yani Formun dizaynını vb de yaptım sonra onu aldım baska programlama dilinde devam ettim gibi birşey yok çok fazla hayal kuruyorsun. Ayrıca ister c ister c++ ister vb ister c# ister delphi ister java bunların hepsinle aynı programı yapabilirsin bilip bilmeden kafa tutuyorsun.
Test Programı
Test programıdır kendi localinizden sphere kurarak girebilirsiniz girip easy uo speed hack teot vb. programları deniyebilirsiniz.
Test'e yazı yazılıyor diye boşa yazmayın bilerek koydum.! TEST PROGRAMIDIR.

Bu arada ben dil demedim düzgün okursan sevinirim DLL dedim.( Dynamic Link Library ) oke ;) daha fazla konuyu saptırmaya çalışma p.m atarak veya msn ekliyerek konusabilirsin.

Bu konu !Blues! tarafından düzenlendi(2011-08-19 11:55, 12 yıl önce)
kardeşim önce kişisel güvenliğini sağla sonra oyun güvenliğine bakarsın "45618396"
Onlar cok eski bilgiler o bilgiler yer almamaktadir.

Onlar Yönetici paneli içindi kaldırıldı.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.