Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
ya ben uoml kurdum cift tıklıyorum acılmıyor onu nasıl kurucam bi yardımcı olun bide aos daha iyise onu kurayım
Sen bence 2 sinide kurma eğer yeni başlıcaksan uo ya hiç başlama derim eğer oynuyorsan yinede bırak derim. UO öldü adam gibi server kalmadı olsa da adam gibi player kalmadı. Anlatabiliyormuyum? :)
Ozledim uo y zaten Ama Kuramıom ya Nese Sen Cok oynadın Galiba..! Sole Bari Nasıl Kurucam Dosyayı İndirdim Ama Tıklayınca Hic Bişi Calısmıyor ...!Yardım et
Ml bilmem ben hiç indirmedim :D
Ml indir en iyisi bana göre :utangac1

Bende sorun olmuyor direk indirip çift tıklayınca kuruyor bitiyor.
Windows 98 mi kuruyim Xp mi kuruyim gibi bir şey bu da.Tabiki ML.Yenilikçi olun biraz :D:P İndirdiğin dosya winziplidir belki ve winzip i çalıştırcak program vs yoksa ya da bilgisayar tanımlamıyorsa açılmaz ve ikincisi windows güvenlik duvarı engelliyor olabilir özel durumlara mlnin setubını da eklemeni tavsiye ederim.
Ml Senin İçin Her Zaman Daha İyidir Çünkü ....

Ml De Verdata Sorunu Yaşamazsın Ve Yeni Özellikler ve 3d sistemli serverlara Sorunsuz Girebilirsin ....

Ml Kurulumu Daha Kolaydır :D

2. Bİ PATCH YAPMANADA GEREK KALMAZ

Aos Un Etkileri :

Verdata Sorunu Yaşarsın . Ve Yeni Serverlerin 3d Özellikleri Kısıtlı Görebilirsin :(

Hues İşleri İle Baya Uğraşırsın :(

Kurulumu Kolay :D

Patch Yapana Kadar Bütün Zamanını Harcayabilirsin :(

ML Yİ ÖNERİRİM :D
+ olarak ML&AOS yi çekerken boyutu fazla olduğu bazı indirme yöneticileri tam veya sağlıklı indiremiyorlar ( kurulum esnasinda hata alabiliyorsun) eğer indirmeye karar verirsen orbit yada fre download manager i tavsiye ederim.
IDM bence
Flash Get İle Ml Mi 84 dakkada indiriyorum internet hızım 1024 ??

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.