Merhaba Arkadaşlar;
UOVanguard dıye birşey çıkıyor son zamanlar karşımıza.Eskiden beridir varmıdır hiç bilmiyorum ben yeni yeni karşılaşıyorum.
Bu programın yararları işte speed,inj vs vs. gibi 3D programları engellemek. Fakat zararları veya yaptığı bir açık ne bilim bu tür şeyler varmıdır yoksa tamamıyle güvenilir bir programmıdır?
mesela uovanguardlı bı servera vanguard ı acmadan clıentle dırek gırmeye calıstıgımızda bıze clıent hatası verıyor sankı o clıent dıer clıent versıyonlarına kapatılmısta sende başka bır versıyonla gırmeye calısıyormusun gibi.Bu vanguard ın ozellıgımıdır yoksa ek yapılan bır ozellıkmıdır.
Sorduklarım sacma gelebılır.Nasıl kurulur ne yapılır hıc bır fıkrım olmadıgı ıcın boyle şeyler sordum yardımcı olursanı sevınırım.
iyi günler teşekkürler. =)
UoVanGuard anti cheat programıdır. Kurulu derken neyin kurulumu ? nasıl yapılır ?
yani aramaya çalıştığımda uovanguard ıle ılgılı hıc bırşey bulamıyorum anti-cheat programı oldugunu bılıyorum fakat yabancı sıtelerde herhangı bırşey yok ? sadece 1-2 tane bırbırının aynı turk sıtesı cıkıyor bunu para ıle kuran.Program turk tarafından mı yazılmıştır? herhangı bır bılgıye ulasamıyorum.
150 mılyon Karsılıgında Lısanslı Programa Sahıp Oluyorsun
ben paralı diye biliyorum, ve aynı şekilde bildiğime göre çok güvenilir bi program...
Extreme - Eros - Erador'un bağlantı programı UoVanGuard
-

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2008-08-21 15:35, 15 yıl önce)
UOVanguard'ın yapımcısı benim.
Anticheat programı olarak geliştiriyoruz suanda 1.9c sürümü beta aşamasında.
En güncel sürümü suanda ***'da görebilirsiniz.
Diğer sunucularda ise yakında güncellenecektir.
Yeni sürümde ki sorunlar test ediliyor.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2008-08-21 15:36, 15 yıl önce)
Kıran çok tanıdığım var.Kırılmaz diye birşey yok tabi ki.

Ama bazı sorunlar çıkartsada sağlam (:
tcpip : UOVanguard'ın yapımcısı benim.
Anticheat programı olarak geliştiriyoruz suanda 1.9c sürümü beta aşamasında.
En güncel sürümü suanda minax'da görebilirsiniz.
Diğer sunucularda ise yakında güncellenecektir.
Yeni sürümde ki sorunlar test ediliyor.

uovangurd'ın sitesi de www.gurselsayat.net/uovanguard

köşeyi döndüğün bir program herhalde:)
Aldarson[EMRE] : reklam neden yapıyonuzki yasak değilmi

sadece sölemiş.reklam yaptıkları yok.
yanlış yönlendirme olmasın
connector halen geliştirme aşamasında hatta bazı hataları var hatta.
Kırılmazlık konusunda %100 emin olduğum bazı yerler var connector'suz oyuna kesinlikle giremezsiniz mesela. (6 dk da bir dc yersiniz ve herhangi bir komut yollama yok)
Allahım o kadar yazdım ve yanlıslıkla sılındı ctrl+ z ıle de gerı alamıyorum baya bı sacmalık herneyse tekrar yazıcam artık

Evet dediğin gibi servera connectorsuz gırılmıyor clıent ı acıp gırmeye calıstıgımızda
sanki server x versiyonu dısındakı y versıyonlarına kapatılmısta sen y versıyonuyla gırmeye calısıyormussun gıbı
there some problem origin .. bla bla uyarısını verıyor ..
benım ogrenmek ıstedıgım bırşey daha var onuda buraya yazmak ıstıyorum belkı bı sekılde ogrenebılırım.
işte atıyorum servera sadece 2.0.0c clıentıyle gırmemız ıstenıyor onun dısındakıler engellenıyor. ıste bu oldugu zaman ben baska clıentle servera nasıl gırebılırım?
burdakı mantık nedır?
sorularımı sakın kötüye yormayınız sadece merak edıyorum aslında sacma sacma şeyler sorup onlarla ılgılenmemın sebebıde 1.5 ay once bı kaza gecırdım ve 5-6 ay pek yurumem mumkun gozukmuyor duruma gore 7-8 ayada cıkabılır bu tur şeylerle zman harcıyorum bu yuzden lutfen artnıyete yormayınız. Teşekkürler iyi günler.
@kanfelaketı
Cok Gecmıs Olsun..
@kanfelaketi

geçmiş olsun senin adına üzüldüm.

tcpipe bu konuda ulaş.yazılımı o çıkardı çünkü.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.