Teşekkürler saolun.
Gercekten Adam Gibi Bir Server Acmak İsteyen'in Connectoru UoVanGuard Olmali.Adamlar İsi Biliyor Ve Ben Speed Falan Test Ettim Acilmiyor Gercekten.
tcpip bunu tek mi yazdın sen tek başına mı ?

Bütün gün sphere 54.0 ın kaynak kodlarını inceliyorum :P o sendpacket olaylarını felan inceliyorum yani amacım şu teot mesela sanırsam packetlerle oynama yaparak itemleri kopyalıyor yaratıyor her neyse. Login paketinde şifreleme varsa eğer connector bu login paketiyle oynaşıp kendi şifrelemesini koyabilir ve sphere de bu şifreye göre sadece sokabilir diye düşünüyorum. Tabi baya ve baya zahmetli olay :D

Bu konu Xantier tarafından düzenlendi(2008-08-23 10:20, 15 yıl önce)
tcpip : yanlış yönlendirme olmasın
connector halen geliştirme aşamasında hatta bazı hataları var hatta.
Kırılmazlık konusunda %100 emin olduğum bazı yerler var connector'suz oyuna kesinlikle giremezsiniz mesela. (6 dk da bir dc yersiniz ve herhangi bir komut yollama yok)

Ben olsam okadar emin olmazdım.Minax'ı kırdım iki dakkada :selektor
Daha Konusmaya Gerek Yok sAnirim...

UoVanGuard Gercekten İyi..
iyiyi kötüyü soylemıyoruz ama fikrimi söylemek istiyorum evet güvenlı olabilir onrmal bi connectore gore fakat kullanışlı degıl bı kere clıent patladı mı gırmenız cok cok kasış oluyor..
Patlatabilen Patlasin Ozaman :)
kıran biri warsa sölesin yahu nasıl kırılıo
Novice
-0.500001
Muhum Olan Kalpler Kırılmasın :)
kırmak icin cmd.exe yi açıp -breakexecutable clientadi.exe -UoVanGuard yazıyorsun kırılıyo :D
@Xantier

Adamın emeğini 2dk da alt üst etmekten mutlu mu oldun... ( Çocuk işte )

zaten adam demiş 6 dk da bir yenileme gibi bişey oluyo heralde oyundan atıyor sizi başka clientle girmişseniz vs. Yani kırılmıyor heveslenmeyin işte. Bazılarıda şey yapıyordu verdata dosyasıyla clienti birleştirip başka verdatayla giriyorsanız sokmuyordu sizi :D

Clienti kırdım vs vs diyenler boş boş kırıdm demesin. Speed açıp ss çekip yollasın hatta video çeksin. Böyle boş laflarla adamların şevkini kırmaya çalışmayın.
chackie adam akıllı konuş denedin mi bu dediğimi de adamın emeğini alt üst ettin diyosun
@Chackie

adam şakasına yazmıs galiba benim anladığım sen ciddiye almısın

ama gercekten böle bir açık varsa bu yapanın hatasıdır xantierin bir hatasını göremiorum

sxe her gün kırılıo gördün gibi
Xantier : kırmak icin cmd.exe yi açıp -breakexecutable clientadi.exe -UoVanGuard yazıyorsun kırılıyo :D
Kırılmayan connector yoktur.Bir örnek Xantier den aldınız :) veya connector kırılmazsa yeni client yaparsın girersin.
yav sallama bişey yazdım gerçek mi algıladınız :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.