Arkadaşlar verdata da bulamadım ama Client i açınca
login to Ultima Online
yazan yerin arkaplanı varya o gri dikdörtgen onu nasıl kaldırabiliriz acaba birisi yardımcı olabilirmi?
Tam anlayamadım ama orjinal verdaya ıstersen senın ıcın upload ettım buyur https://uploaded.to/?id=cqbumf
Kralsınız ya hayır abi clienti açtın önünde bi form var kullanıcı ile parola istiyo hemen onun bi arkaplanı varya dikdörtgen bişi yatay işte onu nasıl kaldırıcam gumpedit lemi yapıcaz neyle yapıcaz anlıyamdım...
Burakçım...

Gump Edit ' i İndiriyorsun.Confing'e Verdatanın Yerini Gösteriyorsun...Ondan Sonra Gump Editte 5500'a Geliyorsun Orada Verdata'nın Login Olunduğu Yerin Arka Planı Var Oradan Değiştirebilirsin.Hatırladığım Kadarıyla Resmin Üzerinde Sağ Tıklayıp Load Diyeceksin...
ARkadaşım anlatamıyorum ben onları biliyorum 5512 yi filan 1X1 lik bi resimlede yok ediyoruz onları biliyorum benim demek istediğim verdata.mul ile clienti açtığında
username
password yazan bi yer var dimi işte oranın arkaplanı yaaa..
Onlarıda Tek Tek Ara O Zaman Online Destek Hattımı Vereyim Sana Ben
Gump Editi İndirip Orada Kaldırmak İstedigin Sekli Bul Sonra O Resmi Masaustune Kaydet Paintten Siyaha Boya Ve 1*1 Sekline Kucult Yani En Kucuk Sekle Kaydedip Gump Editteki Şekile Sağ Tıklayıp Load Bitmap Yap O Kuculttugun Resmi Ekle Ve Yukarı IDsini Yaz Patch To Verdata Yaparsan Kaldırmıs Olursun

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.