verdatayla 1 saattte uğraştım yaptım binek ve yaratik önceden vardı sadece paperdoll falan onları ben yaptım buttonlar nasıl :D gerçi ilk yapışım buttonları tutturamadım ama bi ara yaparım gene ilk başlayan için sizce nasıl olmuş?

https://img170.imageshack.us/my.php?image=psxl4.jpg
1.si sahtekarlıkla Biryere varmaazsın .anim 23 insan bari biraz benzermi die bakar sonra o haritalar felan kes yapıştır yapılmıs ve cantada Alaves pwp midr nedir yazıo hiç yabancı gelmio bu isimler ve şekiller :gorme
bak koçum inanmıyorsan ip vereyim gel gir unicornu evet anim 23 ile yaptım daha onları ayarlamadım bişeyden anlamıyorsan sus?
Arkadaşım ben Gördügümü Söylerim Bariz Belli MAp Status bar felan kes yapıştır yapılmuş bunn sebebinide Şimdi tahmin ediyorum arkadaş demiştiki tam siyah Transparandır sende onların etrafını tam siyah yapmamıssın ondan öyle kötü doruyo Olabilir Birşey Bilmiyosan Sus Diyosunda Senden Cok şey Bildiğime eminim :gorme
Silindi
Banned
0
Çanta harita vb şeyler kes kopyala yapiştir olmuş karanlikda gri bi renk cok belli oluyor.Unicorn'a binmiyosun sanki oradada bişi var gibime geliyor ama durduk yere insan yalan söylemez. Tebrikler ...
Unicorna zaten binmiyor anim 23 Paperdollerinde Etrafını Siyah ( transparan diyilde ) grimsi bi ton yapmıs ondan öyle durmus nese başarılar Dilerim bu arada kimsenin bilgisi nedir die sorgulama cok rezil olursun :gorme
ip 85.97.170.110,2593

acc:xariyla
şifre:12345 gel gör bakalım açtım carını bul 203 client gir onlar neden öyle oldu bende anlamadım
Xariyla : 1.si sahtekarlıkla Biryere varmaazsın .anim 23 insan bari biraz benzermi die bakar sonra o haritalar felan kes yapıştır yapılmıs ve cantada Alaves pwp midr nedir yazıo hiç yabancı gelmio bu isimler ve şekiller :gorme
Ya Arkadaşım Şimdi bunu Burda Seni Ezmek Gibi Olcak Ama Senin Verdata.mul'un Bende Olmadan senin MyShard İsimli Serverine Girsem Hiçbirşey Farketmez yani senin patchlerini Kullanamam Görünmez bende Ok's daha bunu bilmeden bana Bilmiyosan Sus diyosan ben zaten susarım :gorme
Silindi
Banned
0
Eğer kopyala yapiştir değilse ılk calişmana göre güzel 8)
sana oyunda bekle göndericem dedim artistlik yapıp kaçtın atıyorum pmden verdatayıgel gör bakalım senin gibi bi çocuga kanıtlamaya çalışıyorum ya ne hallere düştüm
Silindi
Expert
4.6
berkanu : sana oyunda bekle göndericem dedim artistlik yapıp kaçtın atıyorum pmden verdatayıgel gör bakalım senin gibi bi çocuga kanıtlamaya çalışıyorum ya ne hallere düştüm
Sen kendın yaptıysan bunu kımseye kanıtlamana gerek yok ınanan ınanır senın yaptığına,ınanmayanıda takmıcaksın :)
laf atıyor ona deli oldum verdatayı attım alsın baksın
Ya Tmm Abi Görmüyomusun daha yaşım 1 nese benim Süt içme vaktim geldi Döncem az sonra sana başarılar dilerim :gorme
Silindi
Banned
0
Boşver herkezı takma her laf atana laf atarsan senın ne varkın kalır ondan

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.