bişey yaptık beğeninize sundum yapılanlara bak şerefsizmiyim ben kopyala yapıştır yapayım zaten kopyala yapıştır diye bi seçenek yok
bu paperdoll vs var normalde mavi hatta ay resmi var arkada arkadaş almış bunu photoshop picasa gibi bişeyde koyultmuş koyultmuş bu olmuş... unicorn vs de arkadaşlar demiş ztn.. yaptıkların ztn max 1 saatini alır.
OFF KOYALA YAŞITIR YAPMIS GİBİ DURUYO DEDİM YAPMISSIN DEMEDİM DAHA BUNU BİLE ANLIYAMIYORSUN YA Off Off ....
Xariyla : Arkadaşım ben Gördügümü Söylerim Bariz Belli MAp Status bar felan kes yapıştır yapılmuş bunn sebebinide Şimdi tahmin ediyorum arkadaş demiştiki tam siyah Transparandır sende onların etrafını tam siyah yapmamıssın ondan öyle kötü doruyo Olabilir Birşey Bilmiyosan Sus Diyosunda Senden Cok şey Bildiğime eminim :gorme
bu nedir? ozaman ayrıca kaankha baştada belirttim ilk yapışım ilk photoshop kullanışım diye başka paperdollu aldım bişeyler yapmaya çalıştım..
pff kelime ters olmus yapılmıs gibi duruyo dmek istedim hatta sonradanda ndn öle durdunu yazmısım istersen okuduğunu anlamaya calıs
Bunu mu tartisicaksiniz ?
Silindi
Members
-3
Xariyla mesaj attığın bır çok topıcde polemık ve olay var.Neden biraz daha sakın olmuyorsun.Dünyadakı her insan müthiş ve hatasız olamaz hatta öyle biri yoktur.Berkan'ı burda uyara bılırsın ama sen onu yerin dibine sokuyorsun.Bu tavrından vazgeçmelısın :huh
Fakat Map Map dedğim sol alt dikkatimi çekti orası nedne öle gri ?
Ya bende Onu söylüyorum ama Polemi yaratılıyor işte ben onn acıklamasınıda ndn oldunu örendikten sonra arakdaşa anlattım ama kendisi yanlıs anladı ve Xonior sen yenisin galiba :gorme
İlk çalışman ise güzel
değerli yorumlarınız için teşekkürler
Silindi
Expert
4.6
Yenı değılım 3yıldır burdayım bu sadece yenı accounttum ;-)
O Seyler Zaten Normalde Olan seyler Be Arkasim.Her PvP Serverinda Olan Klasik Seyler.Ama Sen İlk Defa Yapiyorsan Basarilarin Devamini Dilerim.Daha İyi Calismalarinla..

Not:Paperdol Kısmını Beyendim
:noArızamısın berkanu ne cocukmusun ya konuya bak başlığa bak
Gerçekten harikaymış tebrikler...

Bunumu okumak istiyosun buyur berkanu.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.