Selam :)

Arkadaşlar Verdatadan Verdataya Yaratık Aktarmayı Bilen Varmı ?
ML kullan :)
Silindi
Journeyman
1
zuahhahahah :D :kikirik:kikirik ulan umur :D
Nemesis Zekaküpümüsün Toprağaam ya ML kullan diyo bende 2gb lik uo var ben verdatayı kücültmeye çalışıyorum sen bana ml kullan diyosun :D
2 gb ogh fazlaymış :
Novice
0.1
fazlamı sadece bu kdr mı az kalır
Legend : Nemesis Zekaküpümüsün Toprağaam ya ML kullan diyo bende 2gb lik uo var ben verdatayı kücültmeye çalışıyorum sen bana ml kullan diyosun :D

amacın ne ? küçültünce ne eline geçicek ? ben açıcagım butun sunucularda mlyi şart koymayı planlıyorum AOS ve diger uo surumlerinin devri bitti ML de her türlü yaratık her türlü item bulunmaktadır ha diceksinki ben kendi itemlerimi yazdım onları kullancam orası sana kalmış gumart veya anim dosyalarını degistirerek halledebilirsin.

ps : senden zeki oldugumu duşunuyorum
eet ama her düşündüğün doğru diiil

1. ezmek istesem çok daha koaly ezerdim us'u terketmek zorunda kalırdın
2. ne düşünüdğün beni ırgalamaz ben sana ne sordum sen ne cevap verdin ona bak bende saka mayetinde böyle bişi söyledim
3. bence akıllı olmak için çok ukalasın
Legend : eet ama her düşündüğün doğru diiil

1. ezmek istesem çok daha koaly ezerdim us'u terketmek zorunda kalırdın
2. ne düşünüdğün beni ırgalamaz ben sana ne sordum sen ne cevap verdin ona bak bende saka mayetinde böyle bişi söyledim
3. bence akıllı olmak için çok ukalasın

1. - Allaha şukur hiç bir lafın altında kalacak haraket yapmadım yapmıyacagımda
2. - Ben sana bir öneride bulundum boşuna ugraşmana engel olmanı istedim niyetim iyiydi sen dalgaya vurdun
3. - Herkezin demine göre şeker oluruz.
ben sana küçültücü bilaf söylemedim haa eğer zekaküpü kücültücü bi lafsa direk hakaret etsem emin ol altından kalkamazdın... önerinin konumla alakasını kavrayamadım verdata ve ML ml dediğin 1gb lik bir oyun verdata dediğin 200mb bişi en fazla saçma saçma konustugun taktirde sana bişi demedim dahada fazla saçmalama deme göre şeker olursan o demde erirsin haberin olsun

konuyu kitlerlerse sevinirim
Legend : ben sana küçültücü bilaf söylemedim haa eğer zekaküpü kücültücü bi lafsa direk hakaret etsem emin ol altından kalkamazdın... önerinin konumla alakasını kavrayamadım verdata ve ML ml dediğin 1gb lik bir oyun verdata dediğin 200mb bişi en fazla saçma saçma konustugun taktirde sana bişi demedim dahada fazla saçmalama deme göre şeker olursan o demde erirsin haberin olsun

konuyu kitlerlerse sevinirim

verdata nedir ? aos ve oncesinde kullanılan grafiklerin bulundugu bir dosyadır ve ML ile bu verdata dosyası parçalanmış isimlere atanmıştır bu nedenle eger UO daki 3rdparty olmayan butun grafikleri kullanmak istiosam ML kullanmanı oneririm yok ben inat ettim kendi verdatamı yazcam diosan sen bilirsin 200 mb bi client indircegime 2 saat daha beklerim 760 kusur mb uo Ml indirim her sunucuda kullanırım.
sen öyle yap topraaam
Adept
4.3
Legend, yardım istiyorsun, yardım eden adama laf atıyorsun. 2 GB'lık bir verdatan varsa, bir yanlışlık vardır, UOdaki tüm grafikler o kadar etmiyor, o kadar fazla ekleyecek şey de bulamazsın oradan buradan. Verdata'yı kaydederken, bir yanlışlık olmuş gibi, program biraz şişirmiş (michelangelo yapıyor mesela)...

Ayrıca, hatırlatırım, burası senin mahallen değil.
topraaaam önce oku sonra konus ben 2gb lik verdata demedim uo dedim Ultima Online Eight Age diye bişi sonra ben verdata dan verdataya aktarmayı sordum bana ML dedi bende geyiğine böle bişi yazdım amacın ne diye çıkıştı

burası bnm mahallem diil ama kimin mahallesi olursa olsun kimse bana çıkışamaz !

neran sende bi okumayı dene ? yanlışlık sende olmalı bence
Adept
4.3
Sana çıkışan yok, sen çıkışıyorsun. Tavırlarından ve "Zekaküpümüsün" kelimesi bile bunu gösteriyor.

Soruna gelirsek:

michelangelo programı ile export edip, başka bir verdataya import edebilirsin.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.