Serverimiza Web Master Araniyor Tasarımın 0 Olması Önceden Kimse Tarafından Kullanılmamış Olması Bizim İçin Tasarlanmış Olması En Büyük Şartımızdır..

Kişiye Plevel 6 Yetki Düzeyi Verilecektir..
ßy RenLia

Hakkımızda Atılan İftiralara İnanmayın

Reklam yasak

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2010-02-15 01:33, 14 yıl önce)
what is ur problem man xD
ya nasıl güveniyorsunuz hayret ediyorum bu kadar kolay olmamalı..Ama yinede bulursun diyelim başka ne denilebilr ki..
İyi bir web sitesi istiyorsanız bunun için belirli bir bütçe ayırmanızı öneririm.
Resmi iş yapmışsa bir uo sitesi için yanlış yapacak değil, herkezi bir sanmayın güven meselesi değil tecrübesine bak ve belirli bir ücret ayırman gerekiyor.
Ufak bir ücret karşılığı size özgün tasarım hazırlarım. 250 - 350 civarı olur isteklerinize göre.
Adept
4.3
https://www.david-s.com Referanslarim ve Portfolyomun bir kismi. Ayni sekilde istediklerinizi bana iletin, uygun fiyata anlasabiliriz saniyorum ki.
Ultio : Ufak bir ücret karşılığı size özgün tasarım hazırlarım. 250 - 350 civarı olur isteklerinize göre.

ufak bir ücret hmm :) gerçi piyasasını pek bilmediğim için boş konuşuyorda olabilirim :)))
Kişiye Plevel 6 Yetki Düzeyi Verilecektir..:

para burda işte :)

rofl
Renlia İsimli Kişi EN Adi Hırsız Ş*refsiz birisidir...
Bizim Scriptlerimizi Bizim Web Tasarımıızı Calarak Serrver Açmıştır yaşı ise 15 den fazla değildir yardım edilmesini istemem...

ARGOLAR İÇİN ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM FAKAT DAHA FAZLASINIHAKEDİYOR...
Silindi
Members
0
evet arkadaşlar sizin tasarımınızı çalar sahte para yatırır
veya site onun üzerine siz tasarımı yaparsınız ftpyi değiştirir staflık filan vermez

...
İftiralara Songaz Devam :P bir insanın bu kadar sahtekar olmasına inanamıyorum ya Arkadaşlar verebileceğim ücret en fazla 100 Tl Civarı
Silindi
Members
0.8
furkan herkes senin ne olduğunu biliyor sizin bütün scriptleriniz bende var herşeyiniz bende var yaptığınız bütün rezillikleri ztn uo-deve uo-playera ve u-sye yazdm hala bide iftiramı diyorsun =)=)
Furkan olum öğren bu işleri nasihatlarımı dinle yapma öle
asdertfb1 : sahte para yatırır...

nasıl oluyor bu iş anlatsana bi ?

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.