Uo Serveri Icin Web Tasarlıya Bilecek Birisini Arıyorum Ilgilenen Arkadaşlar Msn Yoluya Bana Ulaşabilir. Daha Fazla Bilgi Msnde Verilicektir.

Msn : [email protected]

Not: Her Hangi Bi Ücret Karşiliginda Yapıcak Arkadaşlar Eklememesini Rica Ederim. Anlaşma Plevel Üzerinden Yapılıcaktir. İlgilenen Arkadaşlara Şimdiden Teşekkürler

Bu konu The Legend tarafından düzenlendi(2010-09-29 01:34, 13 yıl önce)
The Legend : Uo Serveri Icin Web Tasarlıya Bilecek Birisini Arıyorum Ilgilenen Arkadaşlar Msn Yoluya Bana Ulaşabilir. Daha Fazla Bilgi Msnde Verilicektir.

Msn : [email protected]

Not: Her Hangi Bi Ücret Karşiliginda Yapıcak Arkadaşlar Eklemesini Rica Ederim. Anlaşma Plevel Üzerinden Yapılıcaktir. İlgilenen Arkadaşlara Şimdiden Teşekkürler

Eklememesini olucakdı heralde arkadaşım. Kararsız kaldım cevap atıp atmamakda ama yazını düzeltirsen benim gibi ikilemde kalmaz arkadaşlar iyi geceler.
tmm kardesm düzelttm yazım hatası olmş k.bakma
Umarım bulursun. Açık konuşmak gerekirse, bu şekilde bulacağını pek sanmıyorum. Belirli bir bütçe ayırmaya karar verirsen ulaşabilirsin.

vebruer.com

ultima-line[at]hotmail.com
bu zihniyeti anlamıyorum.
yaşınız küçük olmasından kaynaklanıyor olabilir hoş görüyorum.
web tasarım yapan kişi. Meslek olarak bu işi yapıyordur zaten. Hobi olarak web tasarım işi yapan birini görmedim. Varsada berbat tasarımları vardır..
herneyse bu sonuçta bi emek işi. Zaman, vakit ayırıyorsun. Bu şöyle bişey herhalde. Usta ben Tahtaları aldım gel bana bi mutfak takımı yapalım malzemeler benden sen emek harca ama 5 kuruş para vermem gibi bişey oluyor.

Şu işe biraz saygı duyun artık.
Anemon : bu zihniyeti anlamıyorum.
web tasarım yapan kişi. Meslek olarak bu işi yapıyordur zaten. Hobi olarak web tasarım işi yapan birini görmedim. Varsada berbat tasarımları vardır..
herneyse bu sonuçta bi emek işi. Zaman, vakit ayırıyorsun. Bu şöyle bişey herhalde. Usta ben Tahtaları aldım gel bana bi mutfak takımı yapalım malzemeler benden sen emek harca ama 5 kuruş para vermem gibi bişey oluyor.

Anemon : bu zihniyeti anlamıyorum.

Gayet mantıklı bir cevap.... Umarım bulur fakat inede tasnif edilmemeli US 'un da böyle şeylere farklı bir yaklaşım sergileme zamanı geldi gibi düşünüyorum. Tamamdır paylaşım arkadaşlık sitesi burası fakat böyle aramalar için oldugunu hiç sanmıyorum Scp, kod gibi yardımlar istenirde Amenon un da dediği gibi tahta marangoz muhabbeti biraz abes birşey...... (benim düşüncem)
Günaydın,

Şimdi herkes Anemon arkadaşımızın yazısından sonra sanki kendi sunucularına ücretli web yazılımcısı veya ücretli hazır tema satın almış gibi yazmasınlar kimin ne olduğunu biliyoruz :)
Anemon Hakketten Sabah Sabah Güldürdün Beni Yaa Öncelikle Yaşim 19 Bugüne Kadar Sayısız Serverda Scripterlik Görevi Yaptım Hiç Birinden Bi Karşilik Talep Etmedim Etmemde ve Bir Cok Web Master'la Caliştim Oyunda Plevel'e Karşilik Web Tasarımı Yapan Bir Cokda Web Masterda Gördüm Tasarımlarıda Professional Seviyede Güzeldi.
Xandra : Günaydın,

Şimdi herkes Anemon arkadaşımızın yazısından sonra sanki kendi sunucularına ücretli web yazılımcısı veya ücretli hazır tema satın almış gibi yazmasınlar kimin ne olduğunu biliyoruz :)

Gayet mantıklı bi yaklaşım. Lakin herkesden kastını öğrenmek isterim.
The Legend : Anemon Hakketten Sabah Sabah Güldürdün Beni Yaa Öncelikle Yaşim 19 Bugüne Kadar Sayısız Serverda Scripterlik Görevi Yaptım Hiç Birinden Bi Karşilik Talep Etmedim Etmemde ve Bir Cok Web Master'la Caliştim Oyunda Plevel'e Karşilik Web Tasarımı Yapan Bir Cokda Web Masterda Gördüm Tasarımlarıda Professional Seviyede Güzeldi.

inanıyorum tasarımlarının profesyonel olduğuna.
https://www.google.com.tr/#hl=tr&source=hp&biw=1920&bih=931&q=free+web+templates&aq=f&aqi=g10&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=a510736981e2ac97
@Legend

Bir çok sunucuda Scripterlik yapmış iyi güzel hoş fakat Uo Scripterliği ve Webmaster arasında çok fark var, Webmasterlık emek isteyen bi iş kolay bişey olmadığı senden iyi biliyorsun ve bunları zaten kıyaslayamazsın, Plevel karşılığı gerçekten profösyönel bi tasarım yapıcak birini göremiyorum sana hazır template kurup editlemiştir.

Platforumumuzda, gerçekten Webmasterlık konusunda işini 4 4lük yapan kişiler mevcut ve bu zamana kadar hiç birinin Plevel için site yaptığı görmedim,
Mesala ben Webmasterlığı öğrensem inan zevk için veya plevel için kimseye profösyönel bi tasarım kurmam fakat, bende Scripterim ve bu oyunu hobi için oynuyorum, bedavadan hiç bi karşılık beklemeden Script yazarım çünkü bu benim hobim, ama onca Kod'u öğrenip, Plevel için bi tasarımcı göremiyorum, Öyle bi kişi bulursan banada haber ver bende sitemi yaptırayım.
Kardeşim Sana Bişey Sorucam Senin Web Masterin Medusa Sorum İse Tasarım Icin Ücret Verdinmi Vermedinmi Sadece Bunu Cevaplarmısın.
Adept
4.3
Professional = Profesyonel... Türkce karakter kullanim karmasasi ve büyük kücük harf düzenini gectim, güzel güzel okurken birden türkce cümle icinde ingilizce kelimelerin bu sekilde gelmesi, kabak tadi veriyor agizda.

Sphere Scripting ve Webtasarimi/Kodlamasi arasinda agir basan fark su:
Ikincisinin bir piyasasi var, birincisi tamamen hobi olarak yapilan bir is. Dolayisiyla bircok Webtasarimci zaten piyasa icersinde belli bir para kazaniyor. Bu sekilde oldugu icin, kendini belli bir seviyeye kadar gelistirmis bir kisi her sekilde para talep edecektir, tabii ki herkesin fiyati ayri, kisiye kalmis bir seydir. Anca kendini hala gelistiren ve piyasada yer bulamamis kisiler, referans olsun veya kendini gelistirmek adina olsun, ücretsiz tasarim yaparlar.

Kendi adima söylemek gerekirse, ben hem serbest calisan olarak bu isi yürütüyorum hem de dünya capinda yazilim satan bir sirketin sitelerinden sorumluyum. Neden gidip de bedavaya bu isi yapayim ki?
@Neran

Yazdıgmı İyi Okursan Ben Professional Düzeyde Web Tasarlıya Bilecek Birini Ariyorum Demedim Bu 1 . Yeri Geliyo Biz Sizin Web Tasarladıgınız Sürede Sadece 1 Sistemle Ugraşiyoruz Bu 2 . Anlatmak İstedigimde Bizim Emegimiz Sizden 100 Kat Fazla Iken Neden Biz Bi Ücret Talep Etmiyoruz Da Siz Belki Yapımı 2 veya 3 Gün Sürecek Bi Web Tasarımı Icin Ücret Talep Ediyosunuz Anlıyamıyorum Buda 3 .

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.