Öncelikle herkeze merhaba diyorum

Arkadaşlar Uo serverı için web tasarım yapabilecek birisini arıyorum ilgilenen arkadaşlar pm yoluya bana msn adreslerini atarsa detayları konuşabiliriz.
Bir ücret ödemeyi düşünüyormusunuz?
500 Tl ücret ile,

Web,
Forum (Phpbb3 - Aynı zamanda account sistemi),
Seo

Yapabilirim. İlgilenirseniz, Ö.m ile iletişime geçebilirsiniz.

Tasarım, size özel olacaktır. Referans olarak imzamdaki siteye bakabilirsiniz.
asdasd;

ben eğer ücret veriyorsanız size
- tema tasrımı
- oyun içerisi ve panelden yönetilebilir haber,staff,dosyalar,iletişim sayfaları
- oyuncu karakter resmi , haritadaki yeri , bilgileri
- kontor ile market sistemi
- kayıt sistemi
- forum
- connector
gibi bir çok konuda yardımcı olabilirim.
Havuz da yaptırırım (:
ben britain tarlaya uçan dairesi iniş pisti ekin tarlası bile yaparım! :P
Ultio : ben britain tarlaya uçan dairesi iniş pisti ekin tarlası bile yaparım! :P

Bak buna çok güldüm işte huehue :yes
İlgilenmenize çok sevindim fakat ben üni öğrenciyisim yani 500 tl gibi büyük bir mevla ödeyemem daha uygun fiyatlar veya web'i yapan kişiye plevel vermek istiyorum
bu herhalde plevela adminlik veya ownerlık vermeyi düşünüyor :):)
Awe : bu herhalde plevela adminlik veya ownerlık vermeyi düşünüyor :):)

*Plevel'e adminlik :D:D O nedir ya ?

*: Plavel
pardon ya uyku sersemliği işte ne yaparsın :D:D:D:D
*Ultio

Eğer konpara sistemi ile alakasız gerçek operatörler ile kontör-market gibi birşey yapabilirsen; senle anlaşabilirim. Fakat konpara ile alakalı ise; unut gitsin.
Kontör-market sanırım uo ile alakası yok değil mi ? Bildiğim kadarıyla hazır sistem satıyorlar bununla ilgili. Ultio'ya lafım yok da, hazır sistem kullanmanı daha çok tavsiye ederim. Hazırlarda, en azından bu işi uzun süredir yaptıkları için, sorunlarını görüp-çözmüşlerdir. Sonuçta para pul işi sakata gelmemek lazım..
@Some_one
eğer operatörler ile anlaşıp api alabilirsen çocuk oyuncağı.
örnek :
https://lab.turkcellpartner.com/wiki/display/api/Turkcell+API'leri - vodefone'nun apisi çok daha gelişmiş.
Konpara 200 tlye ulaşmadan ödeme yapmıyorum ve çoğu zaman hata veriyor tavsiye etmem.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.