Adept
4.3
Sen de yazdigimi tam olarak okumuyorsun. Ben kendim yillardir Script yazdim, ne kadar emek gerektigini biliyorum. 100 kat daha fazla olmasa da, neredeyse esit düzeyde emek gerektiriyor. Ancak parali olup olmamasinin pek emek ile alakasi yok, yukarida belirttigim gibi; birisi parali bir piyasa, digeri degil.
Ücretsiz yaptırcaksan bare hazır sistem kullan. Joomla tavsiye ederim özellikle..
The Legend : Kardeşim Sana Bişey Sorucam Senin Web Masterin Medusa Sorum İse Tasarım Icin Ücret Verdinmi Vermedinmi Sadece Bunu Cevaplarmısın.

Benim ki tasarım değil hazır Wordpress herhangi bir ücret vermedim, Medusa zaten 2 senedir bizim ekipte olan bi kişi.
Arkadaşm Medusa-Can Benim Real Arkadaşim Zaten Ücretsiz Web Tasarlayan Arkadaş Görmedim Dedinde Senin Serverinin Web Masteri Ücretsiz =)
Yazılarımı iyi okursan anlarsın, Profösyönel bi tasarımcı plevel karşılığı yapmaz benim sitem profösyönel bi tasarım değil hazır Wordpress kurulum.
Tymaron : Ücretsiz yaptırcaksan bare hazır sistem kullan. Joomla tavsiye ederim özellikle..
Kur joomlayı keyfine bak.
Umarım aradığını bulursun arkadaşım yorumlara fazla aldırış etme unutmayalım ki her şey web site değildir önemli olan sistemlerdir.
wordpressi hazır template sanan bilgiçlerle birlikteyiz
kaymond : wordpressi hazır template sanan bilgiçlerle birlikteyiz

Benimki hazır template, bunu anlatmaya çalışıyorumda sen anlamamışsın galiba.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.