arkadaşlar böle bi server bulabilirmiyim ?
Editsiz server yoktur ^^
Editsiz Server Olucagını Sanmıyorum En Ufakta Olsa Elbet Herkez Edit Veriyor Yani Bu genel bşi Şimdi cıkıp asla ben vermem diyenler olcaktır ama Elbet arklarınn staff olduu serverde edit isterler.Bugsuz bi server istersen Oda suanda yok sanırsam suanki pvp serverlerinin hepsinde ne fazla 1 özellikleri güzel yani bende bi pwp serverinde oynamak istiyorumda yok ya :(
:DHemen acalim
Malapagos sen ve ben açamayız daha yaşımız 1 server açmak icin +6 olmak gerekiyo artık yeni yasa :(
Pvp Serveri İstiyorsun hem Editsiz istiyorsun hem kaliteli istiyorsun :D:D arkadşa bence dayak istior türkiye sınırlarında öle bi server yok ama yabancı biliyorum :d pvp-alfa.ru bilmiyorsan rusca yardımcı oluruz bende bilmiorm ezberledim :D
ben 16 yasindayim ^^
Edit olduğunu nerden biliyorsunuz peki ?
Malapagos
U-Ser

Nereden: Turkey
Meslek:
Ben işin espirisine dedim :gorme
kanıtlarınız olmadan o , bu kişi edit yapıyor demeyin. mesela şuana kadar 0.1 kadar skill vermediğim serverlarda sadece egoizm yüzünden edit yapmış gibi banlandım. önyargı kötü bişey..
konuyu saptırmayın arkadaşlar marlock su rus pvp işi sardı beni
RUscası Olan Birisi Şu siteden nasıl acc alacagımı ve client için neler indirmem gerektiğini söylermi xD
sunucuya giriş yapmak için client 203 u kullan

;Loginservers for Ultima Online
;Do not edit this file or patching will fail!  Always save a backup.
LoginServer=217.171.64.37,2593

ama üye olma kısmını beceremedim :S üyelik belki free dir hiç denemedim
ASlında oraya 10 türk gitsek daıtırız nedenini sorarsanız bu herifler kışın online nednin bilmiorm kışkllarıo 200 online yaz ve son bahar 100 geçmez bakın orda adamı kesiosunuz ya puan kazanıyosunz o puan kalıcı taş var kaç puanın varsa ona göre ii item alıosn sen bana ö.m ile acc adı ve e-mail ver şifreyi direk sana yolluyo sen sçeemiyosn rusçam yok ama sıra sıra deneye deneye öğrendim bi ara ingilizce version vardı onunsırasındanda tahmin etttim ;) anladınmı orda dosyaları bulman zor olabilir senin için o yüzde seninle beraber bende başlıcam daıtırız istersen koşarak kalwas atıoysn invis pot war mana pot war koşarak kalwas dikkat et bka damlar 5000 10000 puan var heriflerde vuruo ya in ex graw yiyon .stone komutu gibi taş kalıp 3 sanie sora kendine geliosn ama o arada gene vurur str 150 dex 100 int 100 zevkli bi yer edit imkansız Staff online olmuyor bug imkansız :D adamlar uo yu baştan yaratmıs çok ii bi server geleckelerin hepsi [email protected] eklesin hemen yardımcı oluruz orda yüksek levellilere biraz yawsaın aranıza alırlarsa sizi kasarlar sürekli beni o serverin en ii 2 puanına sahip adam sahiplenmisti 8500 puanım vardı 1 ay girmezseniz oto acc siliniyor ayanıuzı ona göre denk alın :d

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.