Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Merhaba arkadaşlar.
1999 yılında hellstample'da player olarak basladıgım bu seruvene açmış oldugum bır kac sunucuyla devam ettim.
zamanında açmak istedigim fakat işimden dolayı yarım kalmış olan bir projem bulunmakta.

çalıştığım sektörden dolayı hep bilgisayar başında oldugum için ona pek fazla zaman ayıramıyorum.

kış geldiği için aktif dönemlerim başladı.

fakat sizlerinde bildigi gibi güzel bir proje zaman isteyen sabır isteyen birşeydir.
oda bende fazla olmadığı için gelicek olan yardımlar tekliflerini değerlendirip hareket etmek istiyorum.

bununla ilgili düşüncesi olanlar ;

beraber calısabılcegım 3 world builder ve 1 scrpter arıyorum
script konusunda üstadlarımızın ulaşıcagını dusunmedıgımden. bılgı sevıyesı çok çok yüksek olmalı diye bir gerekçem yoktur. karşılıklı iletişim içerisinde toparlayabiliriz.

Güzel bir ekip olduktan sonra sadece ortalama en az 2 hafta en fazla 3 haftanızı alıcak olan bir projedir

konu hakkında detaylı bilgi için [email protected] adresine sorularınızı ve maillarınızı beklıyorum.
kendi ekibin olmadan işin zor. tanımadığın üst düzey yetkililer arıyorsun. bulsan bile işin zor.
kimse önyargıda bulunmadan önce... yardımcı olabilirim isterseniz
Evet haklısınız kendi ekibim olmadan zor.

ortalama 13 yıllık hayatıma sürekli ultıma onlıne'ı devam etseydım sanırım can bonomonun dedıgı gıbı. hiç birşey elde edemezdim.

çok şükür artık belimizi doğrulttuk.

Ultima online cevresinden uzaklaştıgım için bir ekip yok doğrudur.
üst düzey olmalarına gerek yok orta sınıf olsun yeter bende elimden geldigince zaten birşeyler yapıyorum eksiklerini toparlarım.

Sadece ana temelleri halledebilicek boş zamanı olan kişilere olan bir duyurumdur bu.

Eleştiriye pekala açık bir konu oldukça hemde fakat benım durumumu düşünürsen demek istedigimi anlarsın.
Ultima Online paylaşım yeri diye bilirim.

Bir atasözümüz vardır ;
bir elin nesi var iki elin sesi var
"çokta güzel özetler bu konuyu"

---
Kişi, her işi tek başına halledemez. Tek başına halletmeye kalktığında mutlaka başaramayacağı işler olacaktır. Bu durumda, yetersiz olduğunu hissettiğinde kişi yardım alması, o işi başarmasını sağlayabilir.

Bu atasözü bir anlamda birlik ve beraberliği, yardımlaşmayı, dayanışmayı öğütlemektedir. İnsan tek başına bir işi ne kadar başarılı yapabilir ki! Ama destek alarak o işi daha başarılı şekilde gerçekleştirebilir. Bütün işlerinizde yardım almaktan ve insanlara yardımcı olmaktan çekinmeyin.
---

hayırlısı olsun diyelim.
ilginiz alakanız için teşekkürler
Geliyor bir sunucu daha

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.