arkadaşlar benim verdata pach ile ilgili bi sorunum var yaklaşık 1 haftadır yardım istiyorum tek bir cvp yok en azında bu konu hakkında bilginiz yoksa bile kimin bilceğini az çok bilirsiniz u-s ailesi olarak ben konuyu tam detayıyla anlatayım

Arkadaşlar benim şöle bir sorunum var şimdi mulpatcher ile anim2 anim3 anim4 anim5 deki Npcleri verdataya aktarıcam ama şöle bi sorunla karşılaştım Şimdi anim2 deki (L) başlıklı animi (L) Şu demek oluyo npc yani inside uo dan açtıgımızda low detail Critters deki animler bunlar (L),
(H),(P) Gibi gidiyo p kısmı ise inside uodaki people and bölümü yani üstüne binebildiğim bineklerin itemlerin silahların animler neyse konumuza gelelim ben (L) Deki bi animi (P) Atmak istiyorum ama id hatası die bi sorunla karşılıyom (L), (L) aktarma yaptımmı sorun yok gayet güzel pach i yapıyorum ama bana (L) Dekinleri (P) atmam lazım Bu konuda bana yardımcı olacak birisi varmı Xantier sanırım yapmış ama online deil yardımcı olacak başka birileri varmı ?
yakında yasaklanırsın zaten dinlenmiş olursun. dökümanlar kısmı dolu istediklerinle.
nemesis bugun agresif gördüm seni dökümanlar kısmında varsa buyur göster ki yok u-s altına üstüne getirdim ama yok
ben dökümanlardaki uop ları verdata pach leri sormuyorum dikkatli okursan ne sormak istediğimi anlarsın Nokta

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.