Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Merhaba arkadaşlar xxxx leveli + 4 element classının bulundu server bu hafta açmayı planlıyorduk site + host alınmıştı.2 tane host var biri server hazırlanırken digeri ise server bittiginde..Ama rexosun ayrılmasıyla bazı işler değişti ve bana bir scripter daha lazım bu kişi 3 soruluk testimden geçebilirse sunucuya alınacaktır.İlgilenenler altta post bırakabilirler.

Not: Reklamla ilgili bir şey varsa söyleyin siliyim.

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2009-01-08 16:31, 15 yıl önce)
DC-Game : Merhaba arkadaşlar bending leveli + 4 element classının bulundu server bu hafta açmayı planlıyorduk site + host alınmıştı.2 tane host var biri server hazırlanırken digeri ise server bittiginde..

Bunları neden yazma gereği duyuyorsun?Dolaylı yoldan reklam yapıyorsun.''Açmak üzere çalıştığımız serverımızın scripterlarından birinin ayrılmasıyla kadroda açık var.Bu açığı kapatmak için Scripter arıyoruz.'' diye yazabilirdin.
Çünkü her gün u-sye 2-3 tane scripter aranıyor yazılıyor bunların da ne tür kişilikler olduğu bir süre sonra belli oluyor baştan amacımı gösteriyim ki sonradan başka yola sapmasınlar.
Mülakat olduğundan gözüm korktu açıkcası =)
Bence okadar şey yazdıysan scripterınızın da ayrılma sebebini yazsaydın.Ben sana başvuru yapmak istesem ''acaba girsemmi'' derim.Neden dersen scripterın açılmasına 1 hafta kalan serverdaki görevini bırakıyor ve server durma aşamasına geliyor.Scripterın ayrılmasındaki sebep sen misin yoksa scripterdan doğan sorunlarmı var bunlardan bahsetmeliydin.Çünkü eğer senden kaynaklanan bir sorunsa ben o serverda görev almak istemezdim.Eğer bunların burada konuşulmasının doğru olmuyacağını düşünüyorsan Msn'den anlatırsın.Msn'den bu konuyu anlatabileceğin gibi serverın hakkındaki bilgileride aynı yöntemle alıcağın kişiye bahsedebilirdin.

Umarım istediğini bulabilirsin.

Not:Sakın sana garezim olduğunu falan düşünme çünkü bana dolaylı yoldan reklam yapılıyormuş gibi geldi.Tahmin ediyorum sana da öyle gelmiş ki aşağıya not düşme gereği duymuşsun.:D
3 Soruluk Test Hmmm
tedbunndy : Bence okadar şey yazdıysan scripterınızın da ayrılma sebebini yazsaydın.Ben sana başvuru yapmak istesem ''acaba girsemmi'' derim.Neden dersen scripterın açılmasına 1 hafta kalan serverdaki görevini bırakıyor ve server durma aşamasına geliyor.Scripterın ayrılmasındaki sebep sen misin yoksa scripterdan doğan sorunlarmı var bunlardan bahsetmeliydin.Çünkü eğer senden kaynaklanan bir sorunsa ben o serverda görev almak istemezdim.Eğer bunların burada konuşulmasının doğru olmuyacağını düşünüyorsan Msn'den anlatırsın.Msn'den bu konuyu anlatabileceğin gibi serverın hakkındaki bilgileride aynı yöntemle alıcağın kişiye bahsedebilirdin.

Umarım istediğini bulabilirsin.

Not:Sakın sana garezim olduğunu falan düşünme çünkü bana dolaylı yoldan reklam yapılıyormuş gibi geldi.Tahmin ediyorum sana da öyle gelmiş ki aşağıya not düşme gereği duymuşsun.:D

Scripterimiz belli 2 gün önce sınavlarındaki düşüşten dolayı tümüyle uoyu bıraktı ayrılmadı yani..
Tamam şimdi anladım.Bişey dicektimde vazgeçiyorum söylemicem.Aslında sorum serverın ileride açık kalacığımı yoksa birsüre sonra kapanacağı konusunda ile ilgiliydi.Neyse sormucam.
Bence ister dolaylı yoldan olsun istersen doğrudan olsun , BEDAVA REKLAM YAPMAK YASAKTIR !! (En azından benim görüşüm bu sizi bilmem ;) )
scripter bulmanız dileğiyle. fakat Bending UO'dan başka isim olmuyor mu? Bükme,Bükücü UO biraz saçma geldi.
tedbunndy : Tamam şimdi anladım.Bişey dicektimde vazgeçiyorum söylemicem.Aslında sorum serverın ileride açık kalacığımı yoksa birsüre sonra kapanacağı konusunda ile ilgiliydi.Neyse sormucam.

Sormuş kadar oldun =)

Benimde eklemek istediklerim var profildeki yaşın doğrumu eğer doğruysa parayı nerden bulacaksın 12 yaşında biri okuyordur ve scripter olarak gelecek biri her ne olursa olsun senin sorularından çok sunucunun nasıl karşılanacağı ile ilgilenir, istediğin kadar açık tutabilecekmisin yoksa 2 ay sonra maddi sorunlardan dolayı bir yazı yazıp sunucuyumu kapatacaksın? Bencebunları önce bir cevaplandır...
tedbunndy : Tamam şimdi anladım.Bişey dicektimde vazgeçiyorum söylemicem.Aslında sorum serverın ileride açık kalacığımı yoksa birsüre sonra kapanacağı konusunda ile ilgiliydi.Neyse sormucam.

Server başka bir isim altından 2 senedir açıktı kapattık yeni projeyle tekrar açıcaz ama onun ismini vermicem artık kapandı ama gene reklama girebilir.

@Nexima
Ismi imzamda eskisi yazılı serverin adı değiştirildi sırf isim değiştirdik diye 3 tane domain aldık (=

@Tyramon
Eğer bi iletişim adresi verirsen yaşımla ilgili bilgiyi veririm ama server gelirini ben ödemiyorum.Burda anlatmıcam şimdi ama kesilcek bir kaynak değil.
Tymaron :

Sormuş kadar oldun =)

Benimde eklemek istediklerim var profildeki yaşın doğrumu eğer doğruysa parayı nerden bulacaksın 12 yaşında biri okuyordur ve scripter olarak gelecek biri her ne olursa olsun senin sorularından çok sunucunun nasıl karşılanacağı ile ilgilenir, istediğin kadar açık tutabilecekmisin yoksa 2 ay sonra maddi sorunlardan dolayı bir yazı yazıp sunucuyumu kapatacaksın? Bencebunları önce bir cevaplandır...

Yok hayır sorum o değildi.Sorsam iyi olur aslında.Scripterlarınız sınavlarındaki düşüşten dolayı uoyu bıraktı.Birgün sizin sınavlarınızda da düşüş olursa yada eğer yaşın 12 ise harçlıklarda azalma olursa sizde scripterınız gibi bırakıp gidecekmisiniz?
eğer yanlış anlamazsan öğrenmek isterim.

[email protected]
Dün çıkmak zorunda kaldım hostu sana ss de gösterdim zaten.Alttaki isimden hostun kaynağını anlamışsındır.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.