Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Wepla'da fazladan accountu olan var mı şu anda sitesi kapalı olduğu için account alamıorm...?

satarım sana 67k ama bıde 500. var alıcı olursa onuda satarım :D
Yok benim istediğim paralı değil de böle az oynanmış ya da artık oynamadığınız accler varsa die...
Normalde kullanmadığım arkadaşların kullandığı bir tane accm vardı. Bir arkadaş arkadaşına söylerken başka birisi duymuş Küfür etmemeye iyice alışmşken o adam yüzünden iyice küfürbaz oldum. Bundan sonra acc'lerimi kimseye vermiyorum. 10klık idnin içine etti.
saka yaptım zaten dostum olsa verırdım67k lıgı arkadasım kulanıyor 500 lugu ıse ben
Tamam sağolun buldum zaten 2 tane...
herkes msn ekledıgı ıcın EDIT

Bu konu cazz tarafından düzenlendi(2008-06-03 21:56, 15 yıl önce)
bana verebilir msn acclardan birini???
bende 1 tane var :/ 12k başkada yok
Cazz demiş ya bnde iki tane var die bi tanesinirica ettim ama ilgilenen varsa istiosa buraya yazsın istiosa pm atsın yaa çok istiom bi acc AI lerle oynamaktan çok sıkıldım internet kafeye de zor gidioz x)
16 k var bşkada yok :p
benimde 167 ile (alpex) accm var ama şifreyi bir türlü hatırlayamıyorum kaldı öle :Ç
Silindi
Novice
0
arkadaslar weplada account arıorum lütfen yardımcı olun.. benim wepladaki account sedini... yardımcı olursanız sevinirim...
Arkadaslar banada account lazım güvenip verebilirsiniz site kapalı oldugundan uyelik alamıyorum
banada lazım

[email protected]

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.