Bende Sorunsuz Çalişiyor Kendim'e göre düzenledim yenilikler ekledim biraz.
sen sphereacc ye izin verirken ne yaptın sağ tık özellikle security den neye izin verdin administratoramı ?
herkez sphereacct.scp yazma izni verin diyor fakat alakasız nerde görsem aynı şeyi diyorlar ki zaten sphereacct.scp' yazma yetkisi ve okuma yetkisi vardır çünkü bu dosya C:\ içindedir eğer kendi kapamadıysa vardır Admin vermek zorunda çünkü zaten user yoktur C:\ içinde sphereacct.scp gelip ordan sağtıklıyıp özelliklerine gelip diyip ordan security [ güvenlik ] sekmesinden admin any kısmındaki full kontrol yaparsınız sorun düzelir ama gine yazmış olmaz çünkü yazmayetkisi ona değil index.php verilir appserv kurdukdan sonra c:\appserv [veyasizin appserveradınız, default budur]\acc [ veya sizin dosya yarattıgğınız isim ] içine girip orda acc sisteminin olduğu index.php sağ tıklıyıp özellikel diyip security sekmesinde yukarda user seçip aşağısında Any altındaki "Write" sekmesine tıklıyıp apply , okey derseniz sorun düzelcektir. ;) senin acc sistemini görmediğimden yardımcı olamıyorum dışarda olduğum için sistemi sana burdan yazamam ki kimse paylaşmaz sadece makina ile ilgili yardım ediyim dedim iyi günler

eğer yukardaki acc sistemi veya coder sistemini kullanıyorsan sende spheretigger bişi yazmaan gerek yok eğer o diğer dökümandan bahsediyorsan onun kodlarını hiç incelemedim.
coderın sisteminden bahsediyorum yani anladığm kadarıyla codrın sisteminde index php de mysql bağlantılaını yazıyorsun k.adı şifre db adı daha sonra sql çalıştırıyorsun index e yetki veriyorsun başka birşey yapmana gerek yok birde index içinde script yolu filan var onlaı giriyorsun finish.
hiç direkt yazdırmayın db ye yazdırın sphere ordan okusun direkt her savede

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.